Kolejne sklepy i punkty usługowe w VIVO! Lublin wznowią działalność


Kolejne sklepy i punkty usługowe w VIVO! Lublin wznowią działalność
2021-04-30
Sklepy i punkty usługowe VIVO! Lublin, które w czasie wiosennego lockdownu były nieczynne, wznowią swoją działalność już w najbliższy wtorek, 4 maja. Ponownie dla klientów dostępne będą m.in. sklepy odzieżowe i obuwnicze, perfumerie i salony jubilerskie, a także salony z prasą i książkami.

Już w najbliższy wtorek, 4 maja, na terenie VIVO! Lublin zostaną otwarte sklepy i punkty usługowe, których działalność została czasowo zawieszona. Jednocześnie nadal obowiązują najwyższe standardy sanitarne, które gwarantują bezpieczeństwo zarówno konsumentom, jak i pracownikom. Ponadto zgodnie z najnowszą decyzją Rady Ministrów wprowadzone zostaną nowe limity klientów przebywających w poszczególnych lokalach – będzie to 1 osoba/15 m kw.

Centrum handlowe prosi wszystkich klientów o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i stosowanie się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia. Przypomina także o zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji rąk przed wejściem do danego sklepu oraz zachowaniu dystansu społecznego. W trosce o zdrowie konsumentów VIVO! kontynuuje szereg działań profilaktycznych oraz procedurę intensywnej dezynfekcji na terenie obiektu.

Od wtorku ponownie czynny będzie także taras widokowy znajdujący się na dachu centrum handlowego. Do dyspozycji klientów będą m.in. strefa wypoczynkowa, ławki, plac zabaw dla najmłodszych oraz zewnętrzna siłownia, a także ścieżki z roślinnością na górnym poziomie.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl