KOLEKCJA PERFECT IMPERFECTION MURASPEC


KOLEKCJA PERFECT IMPERFECTION MURASPEC
2024-06-05
"Perfect Imperfection", to kolekcja grafik stworzonych przez Dagmarę Jakubczak i przełożona na wzory tapet Muraspec oraz obrazy akustyczne Fovere. Wielowymiarowe estetycznie motywy dekoracyjne, inspirowane naskalnymi rysunkami, łączą współczesną sztukę muralu z prymitywną ekspresją. PERFECT IMPERFECTION NA TAPETACH
Dynamiczne motywy, kreślone nieidealnymi liniami i wydrukowane na surowej winylowej bazie o fakturze betonu, to przekaz autentyczny w swoim wyrazie. Estetycznie sięgający do sztuki prymitywnej (naskalne rysunki) oraz street artu (murale), umiejętnie łączy współczesną sztukę z ekspresją przeszłości.
Wzory zaprojektowane przez Dagmarę Jakubczak osadzone są w społeczności (rodzinie, grupie społecznej), związane z prowadzonymi w niej aktywnościami (taniec, gra w piłkę) i bezpośrednio odnoszące się do natury: pór roku, krajobrazów. Dodatkowo w przypadku tapet, postacie multiplikowane w lustrzanym odbiciu, tworzą optyczne iluzje, pełne dynamizmu i emocji.
W kolekcji tapet "Perfect Imperfection" obecnych jest 5 wzorów odwołujących się do pór roku oraz grafika Players prezentująca dynamikę współdziałania.
Wszystkie tapety drukowane są na zamówienie. Można je obejrzeć pod tym linkiem: www.muraspec.pl/oferta/nadruki/perfect-imperfection

PERFECT IMPERFECTION W AKUSTYCE
Akustyczne obrazy "Perfect Imperfection" zatrzymują rytm i działanie w statycznych kadrach. Rozpalanie ognia, gra w piłkę, taniec, wręczanie kwiatów - te proste i szczere historie z codzienności opowiedziane przez Dagmarę Jakubczak językiem sztuki, zachwycają współczesnego odbiorcę.
Obrazy o wymiarach 90x 60 cm drukowane są na filcu akustycznym Fovere o grubości 12 mm (inne wymiary na zamówienie).
W kolekcji dostępnych jest 13 unikatowych, abstrakcyjnych grafik, które można zastosować w każdym wnętrzu domu i biura, do dekoracji przestrzeni i poprawy komfortu akustycznego

Akustyczne obrazy do zobaczenia na stronie internetowej Fovere


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl