Kolorowe umywalki Ipalyss


Kolorowe umywalki Ipalyss
2019-07-10
Ideal Standard poszerza gamę umywalek Ipalyss – modeli o supercienkich rantach. Do oferty trafiły właśnie modele o nowych wymiarach i w nowych kolorach.

Ipalyss to umywalka, która zachwyciła rynek ultracienkimi krawędziami, lekkością formy i unikatową trwałością. Wyprodukowanie ultracienkich rantów o grubości zaledwie 3,5 mm było technologicznym przełomem i przekroczeniem wzorniczej bariery. Technologiczna i designerska rewolucja Ideal Standard była możliwa również dzięki opracowaniu przez firmę nowego ceramicznego materiału o nazwie Diamatec. Koronną cechą Diamatecu jest wysoka wytrzymałość na uderzenia i naprężenia potwierdzona niezależnymi badaniami i testami.
Autorem unikatowej formy umywalki Ipalyss jest Robin Levien, projektant od wielu lat współpracujący z marką Ideal Standard. Tylko ktoś, kto dobrze zna markę i kierunek jej rozwoju mógł zaprojektować tę zachwycającą, nowatorską estetycznie formę.
Dotychczas umywalka Ipalyss dostępna była wyłącznie w jednym rozmiarze 55x38 cm i w białym wykończeniu. Stawiany model nablatowy można było wybrać w wersji: bez przelewu, z przelewem oraz z przelewem i otworem na baterię. 


Teraz w kolekcji dostępne są:
- umywalki nablatowe, prostokątne 80 cm, 65 cm i 55 cm w wersjach z otworem i bez otworu na baterię oraz z przelewem i bez przelewu,
- umywalka nablatowa owalna 40 cm i 60 cm bez otworu przelewowego i bez otworu na baterię.
Klienci do wyboru mają aż 10 atrakcyjnych opcji kolorystycznych umywalki Ipalyss takich jak: biały (połysk i mat), czarny (połysk i mat), jasnobrązowy (kashmir), ciemnoszary (slate grey), czerwień granatu (pomegranate), cielisty (nude), miętowy (mint), jasnoszary (concrete), jasnoniebieski (powder) i szałwiowy (sage).

Nowe wersje kolorystyczne i nowe formy umywalki Ipalyss zaprezentowane zostały podczas targów ISH 2-19 we Frankfurcie. Wszystkie wersje umywalek dostępne są z elegancką ceramiczną płytką masującą odpływ.

Więcej informacji: www.idealstandard.pl


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl