„Konsolidacja poŻyczeń” w czołówce rankingu Bankier.pl


„Konsolidacja poŻyczeń” w czołówce rankingu Bankier.pl
2019-02-25
Oferta "Konsolidacja poŻyczeń" banku Credit Agricole zajęła drugie miejsce w rankingu opracowanym przez redakcję portalu Bankier.pl. Dzięki korzystnym warunkom, atrakcyjnemu RRSO, stałemu oprocentowaniu oraz 0% prowizji, oferta okazała się jedną z najlepszych spośród kredytów konsolidacyjnych.

 

– Wysoka pozycja w rankingu opracowanym przez Bankier.pl to dla nas dowód na to, jak atrakcyjna jest nasza oferta – a także, po prostu, powód do radości – mówi Piotr Skoczek, dyrektor Departamentu Zarządzania Produktami Kredytowymi w banku Credit Agricole. – Konsolidacja kredytów sprawdzi się w sytuacji, gdy potrzeba spełnić większe życzenia i zaprowadzić ład we własnych finansach bez większego obciążania domowego budżetu – dodaje.

 

Wybór „Konsolidacji poŻyczeń” pozwala łatwo i szybko połączyć wszystkie kredyty w jeden i płacić tylko jedną, niższą, miesięczną ratę. Promocyjne warunki oferty to 0% prowizji i stałe oprocentowanie 9,99% (RRSO wynosi 10,47%). Promocja oferuje do 255 550 zł na dodatkowe życzenia (wraz z kredytowanymi kosztami), jedną ratę i jeden termin jej spłaty. Dostępna jest zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów banku, którzy chcieliby przenieść swoje kredyty do Credit Agricole.

 

Kredyt oferowany jest w wariantach bez ubezpieczenia oraz z ubezpieczeniem. Klienci, którzy zdecydują się na ubezpieczenie kredytu otrzymają jeszcze niższe oprocentowanie równe 8,3%. Stałe oprocentowanie to pewność, że podczas okresu spłaty kredytu kwota raty nie wzrośnie, a klient nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów.

 

Promocja “Konsolidacja pożyczeń” dostępna jest we wszystkich placówkach Credit Agricole. Więcej informacji na stronie:

https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-konsolidacyjny  


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prca

Wasze komentarze (1):

 • avatar
  ~opiekunnestbank, 2019-03-11 17:10:18

  Szanowni Państwo, w ofercie Nest Banku mamy dla Klientów Indywidualnych kilka ofert kredytów:
  - Kredyt Nest Gotówka na KLIK (nawet 50 000 zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Bez ukrytych kosztów. Kredyt dostępny nawet w 24 godziny, bez wychodzenia z domu. Decyzję i warunki można poznać podczas wypełniania wniosku);
  - Nest Gotówka (kredyt gotówkowy do 250 000 zł na realizację dowolnego celu);
  - Nest Kredyt Odnawialny w Koncie (brak prowizji za udzielenie kredytu w przypadku spełnienia warunków określonych w regulaminie promocji, maksymalna kwota kredytu 4 000 zł, czas trwania umowy, z możliwością odnowienia 12 miesięcy),
  - Kredyt Nest Konsolidacja (kredyt konsolidacyjny do 250 000 zł, maksymalny okres spłaty 144 miesiące). Zachęcam do złożenia wniosku o wybrany kredyt w naszym banku. Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl

  Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl