Konto oszczędnościowe „Na nowe środki” Getin Banku po raz kolejny wśród najlepszych ofert na rynku


Konto oszczędnościowe „Na nowe środki” Getin Banku po raz kolejny wśród najlepszych ofert na rynku
2017-12-07
Oferta Getin Banku zajęła III miejsce w rankingu najlepszych kont oszczędnościowych sporządzonym przez ekspertów portalu Bankier.pl

Oferta Getin Banku „Na nowe środki” uplasowała się na podium w grudniowej edycji rankingu najlepszych kont oszczędnościowych z dodatkowymi warunkami dla kwoty 10 tys. zł. Zestawienie opracowali eksperci portalu Bankier.pl. Oferta „Na nowe środki” jest regularnie wyróżniana w branżowych rankingach i utrzymuje się w czołówce zestawień najbardziej atrakcyjnych kont oszczędnościowych dostępnych na rynku.

 

Autorzy rankingu założyli, że modelowy Klient chce ulokować na koncie oszczędnościowym kwotę 10 tys. zł. Oferta „Na nowe środki” z oprocentowaniem 2,7% w skali roku zajęła III miejsce.  Promocyjne oprocentowanie dotyczy kwoty do 200 tys. zł i jest naliczane przez okres czterech miesięcy od dnia wpływu nowych środków. Jedynym warunkiem jest posiadanie konta osobistego w Getin Banku. Oferta jest dostępna zarówno dla nowych jak i obecnych Klientów. Autorzy rankingu podkreślają, że kwota maksymalna objęta promocją jest wyższa niż u konkurencji. Dla środków nieobjętych ofertą specjalną obowiązuje oprocentowanie podstawowe, którego stawka zależy od tego, ile Klient zdeponuje na koncie.

 

Klienci, którzy nie mają jeszcze rachunku w Getin Banku mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty Konta Proste Zasady, którego założenie jest całkowicie darmowe. Wystarczy jedna płatność kartą debetową lub BLIKIEM w ciągu miesiąca, by Klient nie poniósł żadnych opłat za prowadzenie konta, kartę debetową, przelewy przez Bankowość Internetową i Mobilną oraz wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GetinBank

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl