Krajowa Ocena Techniczna ITB dla Systemu PBI 50N od Yawal


Krajowa Ocena Techniczna ITB dla Systemu PBI 50N od Yawal
2024-03-22
Instytut Techniki Budowlanej wydał Krajową Ocenę Techniczną nr ITB-KOT-2022/2124 wyd. 2. dla systemu PBI 50N.
System ten zaprojektowany został do tworzenia lekkich, ale wytrzymałych ścian działowych i drzwi. Idealnie nadaje się do zastosowań w przestrzeniach biurowych  i konferencyjnych, oferując estetyczne i funkcjonalne rozwiązania.

Dzięki nowym, bardziej ekonomicznym klipsom do szklenia, które wprowadziliśmy, proces montażu staje się szybszy i prostszy. Nowe klipsy są już uwzględnione w naszym katalogu oraz oprogramowaniu Yawal Constructor.

Wprowadzamy do oferty również nowe, jednopunktowe zamki od Assa Abloy, które wyróżniają się najwyższym standardem bezpieczeństwa i niezawodnością. Dodatkowo są łatwiejsze w montażu i obsłudze.

System PBI 50N, dzięki swojej wytrzymałości i wszechstronności, jest doskonałym wyborem dla różnorodnych przegród wewnętrznych takich jak: drzwi wahadłowe, okna podawcze, ściany działowe czy witryny.

Pełna dokumentacja i szczegółowa specyfikacja systemu PBI 50N dostępne są w autoryzowanej strefie na stronie internetowej YAWAL S.A.

Yawal
press box


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl