Kursy języka angielskiego online


Kursy języka angielskiego online
2024-03-20
Interesują Cię kursy angielskiego online, które bez wychodzenia z domu, zarywania codziennych obowiązków zawodowych i poświęcania dziesiątek godzin na ślęczenie w podręcznikach pozwolą Ci opanować angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w każdej sytuacji?

Na naukę języków obcych nigdy nie jest za późno, a poznanie angielskiego może umożliwić Ci nie tylko przełamanie bariery komunikacyjnej na wakacje, ale także realizację zamierzonych celów - m.in. zawodowych. W szkole nauki angielskiego 3 Lions wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów. Prowadzimy nowatorskie kursy języka angielskiego online na wszystkich poziomach zaawansowania, korzystając z doświadczenia zespołu naszych native speakerów oraz innowacyjnych, a zarazem niezwykle efektywnych metod dydaktycznych. Nauka języka angielskiego online może być komfortowa i pasjonująca. Wybierz poziom i kurs, który Cię interesuje, poznaj naszą ofertę i rozpocznij przygodę z angielskim bez wychodzenia z domu.

 

  • Co naszym kursantom daje nauka języka angielskiego w 3 Lions?
  • Angielski online z profesjonalnymi i doświadczonymi native speakerami
  • Nauka angielskiego online na nowoczesnej platformie e-learningowej 3 Lions
  • Skorzystaj z bezpłatnych dodatkowych zajęć online

 Co naszym kursantom daje nauka języka angielskiego w 3 Lions?

W wielu branżach i dziedzinach naszego codziennego funkcjonowania znajomość języka angielskiego okazuje się niezbędna do powszedniej komunikacji. Ile razy bariera komunikacyjna, wynikająca ze zbyt słabej znajomości angielszczyzny, uniemożliwiła nam awans na ścieżce zawodowej czy wyjazd za granicę w ramach wymiany studenckiej? Dzięki wyjątkowej ofercie kursów angielskiego online ze szkołą językową 3 Lions błyskawicznie opanujesz podstawy, które pozwolą Ci na swobodną komunikację, a tym samym - pozwolą uwierzyć Ci we własne zdolności językowe. Nie musisz rezygnować z codziennych obowiązków, dostosowywać terminarza zawodowego czy prywatnego do warunków uczęszczania na zajęcia stacjonarne. W naszej szkole wszystkie kursy prowadzimy w pełni zdalnie za pośrednictwem platformy Zoom.

 Angielski online z profesjonalnymi i doświadczonymi native speakerami

Zespół naszych wykładowców tworzą doświadczeni w nauczaniu języka obcego na wielu poziomach native speakerzy, którzy pomogą Ci przełamać barierę komunikacyjną i sprawdzić własne umiejętności językowe w praktyce. Dzięki przygotowaniu ciekawej i dynamicznej formuły kursy w 3 Lions są niezwykle efektywne. Naukę angielskiego traktujemy holistycznie, jednak skupiamy się na 3 głównych aspektach: mówieniu, słownictwie i słuchaniu.

 Nauka angielskiego online na nowoczesnej platformie e-learningowej 3 Lions

Materiały na kolejne lekcje angielskiego w 3 Lions (https://3lions.pl/kursy-online/) udostępniamy online z wyprzedzeniem, aby nasi studenci mieli możliwość cyklicznego przygotowywania się do omawiania kolejnych partii materiału. Ponadto w ramach wybranego kursu zapewniamy dostęp do nowoczesnej platformy e-learningowej. To w 100% mobilny i zoptymalizowany dostęp, dzięki któremu otrzymasz dostęp do pełnych statystyk swoich postępów.

 Skorzystaj z bezpłatnych dodatkowych zajęć online

Wybierając jeden z naszych pakietów, masz możliwość skorzystania z bezpłatnej dodatkowej godziny zajęć online w tygodniu. Wystarczy wybrać jeden z czterech obszarów, który Cię interesuje. Możesz podszkolić swoją gramatykę, konwersacje, umiejętności egzaminacyjne lub nieformalne spotkanie z native speakerem. Kursy języka angielskiego z 3 Lions to szybkie efekty w krótkim czasie.

 

Źródło fotografii: unsplash.com
Licencja: https://unsplash.com/license


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl