Lampy TERRANO – nieograniczone możliwości aranżacji połączone z niezwykłą wygodą montażu


2022-08-10
Nowa propozycja Lena Lighting to linia efektownych, energooszczędnych lamp LED, przeznaczona do nowoczesnych przestrzeni. Oprawy łączą w sobie niezwykłą wygodę i szybkość montażu z ponadczasowym designem.

Oprawy TERRANO  doskonale sprawdzą się jako oświetlenie ogólne, a także jako punktowe doświetlenie wybranych elementów przestrzeni. Dzięki specjalnym łącznikom można konfigurować je w różnorodne figury proste, tworząc kompozycje świetlne na suficie modułowym.

Lampy TERRANO charakteryzują się znakomitymi parametrami i wieloma udogodnieniami. Wielkim atutem opraw jest  ekspresowy montaż na konstrukcji nośnej sufitu modułowego. Dzięki specjalnym zaczepom zainstalowanie pojedynczego modułu trwa zaledwie kilkanaście sekund - wystarczy jedynie wpiąć lampę  i podłączyć zasilanie. Równie szybko i wygodnie można zmienić miejsce instalacji . Przeniesienie oprawy nie pozostawi żadnych śladów po otworach montażowych. – mówi Magdalena Chojnacka z Lena Lighting.

Oprócz  zaawansowanych udogodnień w zakresie montażu, a także bardzo lekkiej, lecz trwałej konstrukcji, na uwagę zasługuje  współczynnik olśnienia UGR mieszczący się w zakresie 12-19 oraz opcja dostosowania strumienia świetlnego do indywidualnych potrzeb. Rozwiązania te znacząco poprawiają wysoki komfort użytkowników.

Dla wygody i estetyki oprawę zaopatrzono w bardzo cienki przewód zasilający, który z powodzeniem mieści się pomiędzy konstrukcją a płytą sufitu.

Lampa TERRANO dostępna jest w dwóch temperaturach barwowych 3000 K i 4000 K oraz dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.

TERRANO oferowana jest także w wariancie DUO, w którym dwa połączone moduły świetlne można zamontować rozdzielnie lub korzystając ze specjalnego łącznika instalować je obok siebie.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

v5group_JK

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl