Lato jest z nami! Gwiazdy zainaugurowały sezon letni z Raffaello


Lato jest z nami! Gwiazdy zainaugurowały sezon letni z Raffaello
2018-08-22
21 czerwca to wyjątkowa data. Dlaczego? Właśnie tego dnia rozpoczęło się astronomiczne lato, a marka Raffaello tradycyjnie zaprosiła polskie gwiazdy do wspólnego celebrowania niezapomnianych chwil w pałacu królewskim w Wilanowie!

Motywem przewodnim tegorocznego spotkania z Raffaello był tytuł kultowego filmu Federico Felliniego – LA DOLCE VITA, czyli słodkie życie.  

To już szósty sezon letni, do inauguracji którego marka Raffaello zaprosiła wielu znanych gości. Wydarzenie miało miejsce w niepowtarzalnej scenerii Pałacu w Wilanowie. Specjalnie na ten wieczór Raffaello przemieniło dziedziniec Pałacu w niezwykłe miejsce kwiaty, światła
i dekoracje inspirowane słoneczną Italią, pozwoliły zaproszonym poczuć się jak na planie
„Słodkiego życia” Felliniego.

 

Inauguracja sezonu letniego z Raffaello to niezwykłe wydarzenie. Letnia aura, zachwycająca sceneria oraz oprawa muzyczna tworzą niezapomnianą atmosferę! Aż chciałoby się powiedzieć, chwilo trwaj! – powiedziała Anna Wendzikowska, aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

 

To prawdziwa przyjemność móc spędzić czas w tak pięknym miejscu. Panująca tu magiczna atmosfera bez wątpienia wprowadza w klimat zbliżających się słodkich, letnich wieczorów – dodała Karolina Ferenstein-Kraśko, celebrująca to wydarzenie w towarzystwie Piotra Kraśko.

 

W Pałacu w Wilanowie Raffaello gościło także Tamarę Arciuch i Bartłomieja Kasprzykowskiego, Paulinę Krupińską, Karolinę Pisarek oraz Paulinę Sykut-Jeżynę. Wydarzenie poprowadził znakomity duet Agnieszka Cegielska i Olivier Janiak, a o oprawę muzyczną zadbała jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek – Sylwia Grzeszczak, która wraz z zespołem zagrała klimatyczny koncert.

Wyjątkowa atmosfera, szczególne miejsce i nastrojowa scenografia pozwoliły wszystkim gościom przenieść się do letniego świata Raffaello i poczuć słodycz życia jak z filmu!


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaMSL

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl