Lazy bag na wakacyjne lenistwo w Zielonych Arkadach


Lazy bag na wakacyjne lenistwo w Zielonych Arkadach
2019-07-17
W wakacje do pełni szczęścia potrzebne jest słońce, dobra książka i... wygodny fotel.

Zielone Arkady umilają klientom letni wypoczynek. Na tych, którzy odwiedzą bydgoskie centrum handlowe w dniach 19-28 lipca i zrobią zakupy, czeka upominek – lazy bag, czyli... kanapa na powietrze.

Lazy bag to wyjątkowo łatwe w napełnieniu wygodne siedzisko. Można je spakować do niewielkiego rozmiaru, co sprawia, że jest poręczne w transporcie podczas letnich wyjazdów. Nie trzeba zabierać ze sobą żadnej pompki, ani tym bardziej używać siły własnych płuc – wystarczy tylko złapać powietrze za pomocą kilku dynamicznych ruchów. Gadżet zyskał już popularność na festiwalach muzycznych, może być przydatny również podczas wakacyjnych wypraw czy nawet służyć jako materac do pływania w ogrodowym basenie dla tych, którzy lato spędzają w domu.

Właśnie taki dodatek na letnie miesiące będzie można otrzymać w Zielonych Arkadach. Wystarczy zrobić zakupy na kwotę co najmniej 500 zł (na maksymalnie 3 dowodach zakupu) w dniach 19-28 lipca, zgłosić się do punktu wydawania prezentów, wypełnić kupon i odebrać lazy bag. Warto się spieszyć, bo ich liczba jest ograniczona.   Akcja odbędzie się w dniach 19-28 lipca. Każdy z klientów może otrzymać tylko jedną nagrodę. Szczegółowy regulamin akcji jest dostępny w punkcie wydawania prezentów na Placu Eventowym.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl