MANGO - Otwarcie nowego sklepu w Gdańsku


2018-06-20
Polska jest jednym z kluczowych rynków, w których można znaleźć sklepy sieci MANGO – w tym najnowszy salon, znajdujący się w centrum handlowym Forum Gdańsk.

Nowo powstały dom handlowy o powierzchni 63,000 m², znajduje się w historycznej części miasta, tuż nad rzeką Radunia. Nowy sklep MANGO to aż 556 m² przestrzeni handlowej, świetnie odzwierciedlającej styl marki – panuje w nim współczesna, ale jednocześnie wyrafinowana atmosfera. Kreatywna i przestronna powierzchnia wyróżnia się wystrojem wnętrz, który z pewnością uatrakcyjni zakupy każdego miłośnika marki.

Na tę chwilę MANGO posiada dwadzieścia sklepów na terenie Polski, a do końca 2018 roku planowane jest otwarcie jeszcze pięciu placówek. 

MANGO zostało założone w 1984 roku i dziś jest uznawane za jednego z liderów branży fashion na świecie. Marka, której rodzimym miastem jest Barcelona, posiada rozbudowaną sieć salonów o łącznej powierzchni bliskiej 800 tys. metrów kwadratowych w 112 krajach. W centrach projektowych “El Hangar” w Palau-solità oraz Plegamans każdego roku powstaje ponad 18 tys. modeli ubrań i akcesoriów, podążających za trendami w danym sezonie. Firma zakończyła rok 2016 osiągając przychód ze sprzedaży w wysokości 2,260 miliarda euro. Więcej informacji na stronie: www.mango.com.Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aliganza

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl