Marcin Walendowski nowym Dyrektorem Zarządzającym ds. Finansów w MediaMarktSaturn Polska


Marcin Walendowski nowym Dyrektorem Zarządzającym ds. Finansów w MediaMarktSaturn Polska
2022-10-13
Z początkiem września Marcin Walendowski objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego ds. Finansów w MediaMarktSaturn Polska. Jest on również członkiem zarządu firmy.

Marcin Walendowski zastąpił w tej funkcji Wojciecha Wierońskiego, który zdecydował się na kontynuowanie kariery zawodowej poza strukturami firmy.

Marcin Walendowski rozpoczął pracę w MediaMarktSaturn w 2018 roku jako Dyrektor Projektów Strategicznych i był odpowiedzialny za strategię oraz transformację firmy, a także zarządzanie kluczowymi projektami. Ma wieloletnie doświadczenie w obszarze finansów, doradztwa i audytu, które zdobył m.in. w firmie Ernst & Young. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz licznych programów i kursów na międzynarodowych uczelniach, m.in.  Massachusetts Institute of Technology, Harvard Business School i Berkeley University.

Cieszę się, że Marcin dołączył do zarządu firmy. Dzięki swojej szerokiej wiedzy na temat naszej organizacji oraz znajomości rynku będzie nas wspierał w dalszej realizacji strategii biznesowej. Oferujemy pracownikom szerokie możliwości rozwoju zawodowego i awansu, Marcin jest tego doskonałym przykładem – mówi Andrzej Jackiewicz, Prezes Zarządu MediaMarktSaturn Polska.

MediaMarktSaturn Polska należy do MediaMarktSaturn Retail Group (MMSRG), europejskiego lidera na rynku dystrybucji elektroniki użytkowej. W Polsce prowadzi sieć sklepów MediaMarkt oraz sklep internetowy mediamarkt.pl. Marka wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników nowych technologii, oferując bogatą ofertę produktów i związanych z nimi usług.  

 MediaMarktSaturn Polska
press box


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl