Mieszkania od OKAM z wykończeniem pod klucz przez KODO Projekty i Realizacje Wnętrz


2024-02-07
OKAM rozpoczął współpracę z KODO Projekty i Realizacje Wnętrz. Kooperacja obejmie usługi z zakresu aranżacji i wykończenia mieszkań pod klucz dla klientów, którzy będą chcieli wprowadzić się do gotowych lokali.
Partner dewelopera wykonywać będzie realizacje na warszawskich oraz łódzkich inwestycjach OKAM: CITYFLOW, NOW, Strefa PROGRESS i WARZELNIA by BOHEMA. 

W naszych projektach stawiamy na wysokie standardy. Dostarczamy nowoczesne i przyjazne środowisku rozwiązania, a także stosujemy dobrą jakość materiałów wykończeniowych. Współpracujemy z partnerami świadczącymi profesjonalne usługi i kładącymi nacisk na wysoki standard. Współpraca z KODO Projekty i Realizacje Wnętrz pozwoli zaoferować naszym klientom dodatkowe korzyści oraz ponadprzeciętny komfort - podkreśla Marcin Michalec, CEO OKAM Capital. 

KODO Projekty i Realizacje Wnętrz to pracownia świadcząca usługi z zakresu wykończenia i urządzenia wnętrz pod klucz. Posiada 14-letnie doświadczenie w prowadzeniu klientów przez proces projektowania ich mieszkań. W ramach współpracy wykazuje się kompleksowym i indywidualnym podejściem do każdej realizacji, począwszy od poznania potrzeb właściciela lokalu, opracowania projektu architektonicznego, poprzez dobór materiałów i regularne wizyty na budowie, aż po finalizację projektu z dostarczeniem usług serwisu gwarancyjnego. Klienci otrzymują tym samym gotową do życia przestrzeń, przy ich minimalnym zaangażowaniu w projekt. 

Nieodłączną częścią zakupu nieruchomości jest myśl o jego wnętrzach. Jako partner OKAM będziemy jednocześnie partnerem każdego z klientów planujących zakup nieruchomości. Już podczas wyboru wymarzonego lokalu nasi architekci są gotowi pomóc w podjęciu decyzji, która pozwoli na dalszym etapie zrealizować wizję życia w tym miejscu. Świadomy zakup i aranżacja, która w pełni wykorzysta potencjał przestrzeni to klucz do zadowolenia klienta - mówi Maciej Skupiński, Prezes Zarządu KODO Projekty i Realizacje Wnętrz. 

KODO Projekty i Realizacje Wnętrz dostarczy kompleksowe usługi wykończenia pod klucz w czterech inwestycjach OKAM: 

WARZELNIA by BOHEMA 

Budynek WARZELNI wchodzi w skład kompleksu BOHEMA – Strefa Praga zlokalizowanego na warszawskiej Pradze-Północ. W zrewitalizowanych przestrzeniach powstanie 67 apartamentów o charakterze loftów w zróżnicowanej powierzchni od 28 do 104 mkw. wraz z przynależnymi do nich tarasami, ogródkami zewnętrznymi lub ogródkami zimowymi. Zakończenie prac przewidziane jest na II kwartał 2025 r. 

CITYFLOW 

Projekt realizowany jest na postindustrialnym terenie na warszawskiej Woli. Łącznie na dwa etapy CITYFLOW składać się będą cztery budynki z 749 lokalami. W ramach I fazy inwestycji, do końca IV kwartału 2024 r., powstaną 333 mieszkania (o powierzchni od 29 do 193 mkw.) II etap inwestycji to będzie z kolei 416 lokali w metrażu między 32 a 178 mkw.  

Do wybranych mieszkań na ostatnich piętrach przynależeć będą tarasy, dla pozostałych przewidziano balkony lub ogródki. Inwestycję charakteryzować będzie szereg udogodnień, zgodnie z Nową Polityką Jakości OKAM - w tym klub mieszkańca, car spa, system inteligentnego domu czy tereny zielone z ogródkiem warzywnym, amfiteatrem oraz zaciszną enklawą z leżakami i hamakami. 

NOW 

W tej łódzkiej inwestycji, w obrębie jednego budynku, powstanie ponad 330 mieszkań. Wśród nich znajdą się kawalerki o powierzchni od 29 mkw., mieszkania 2-pokojowe liczące około 40 mkw., jak również 3- i 4-pokojowe mieszkania o metrażu 90-115 mkw. Przynależeć będą do nich ogródki, tarasy i balkony. W projekcie uwzględnione zostaną takie udogodnienia jak strefa fitness, przestrzeń do street workoutu, wypożyczalnia rowerów i hulajnóg, taras do wspólnego użytkowania przez mieszkańców czy system inteligentnego domu. Budowa rozpocznie się w I kwartale 2024 r., a jej zakończenie planowane jest w pierwszej połowie 2026 r. 

Strefa PROGRESS 

Projekt powstaje w ścisłym centrum Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum kulturalno-rozrywkowego - Piotrkowskiej 217. Aktualnie prowadzone są prace budowlane w obrębie I etapu, w ramach którego w I kw. 2024 r. oddane zostanie przeszło 270 mieszkań. W ofercie znajdą się zróżnicowane lokale od kawalerek (od ok. 33 mkw.) aż po 5-pokojowe mieszkania (o max. powierzchni blisko 155 mkw.). W trakcie przygotowania jest również II etap inwestycji. Poza dostępem do oferty gastronomicznej, handlowo-usługowej czy kulturalno-rozrywkowej Piotrkowskiej 217, przyszli mieszkańcy Strefy PROGRESS będą mieli do dyspozycji m.in. kącik 
mieszkańca wraz z przestrzenią do co-workingu, klub fitness, wypożyczalnię rowerów i hulajnóg czy serwis naprawy jednośladów. 

Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sylwia Majcher

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl