Mikołajkowe atrakcje w Centrum Handlowym Bielawy


Mikołajkowe atrakcje w Centrum Handlowym Bielawy
2018-12-07
W sobotę 8 grudnia w godzinach 10.00-18.00 w Centrum Handlowym Bielawy zapanuje mikołajkowa atmosfera. Mikołajki ze smakiem upłyną na wypiekaniu świątecznych pierniczków oraz spotkaniu z Mikołajem i Panią Mikołajową.

Na 8 godzin CH Bielawy zamieni się w prawdziwą piernikarnię, w której klienci Centrum będą wypiekać świąteczne łakocie pod czujnym okiem toruńskiej piernikarni Mistrza Bogumiła. Zarówno młodsi, jak i starsi będą mogli oddać się pieczeniu oraz dekorowaniu korzennych ciasteczek, które stanowią piękną ozdobę świątecznego stołu czy choinki lub są oryginalnym pomysłem na upominek dla bliskiej osoby.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Mikołaj wraz z Panią Mikołajową. Wszyscy klienci CH Bielawy będą mogli zapozować do pamiątkowego zdjęcia z grudniowym bohaterem. To idealna okazja, aby świąteczny czas zachować w kadrze na wiele lat.

Mikołajki w CH Bielawy to okazja do pozytywnego nastrojenia się na cały grudzień i przygotowania się do nadchodzącej Gwiazdki. A wszystko dzięki smakowitym warsztatom pieczenia pierniczków oraz spotkaniu z Mikołajem. Przyjdź całą rodziną do CH Bielawy, wspólnie z nami upiecz gwiazdkowe smakołyki i zrób sobie zdjęcie z naszym specjalnym świątecznym gościem – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

O CENTRUM

Centrum Handlowe Bielawy to kompleks handlowy o powierzchni ponad 24 000 m2, zlokalizowany przy ulicy Olsztyńskiej w dzielnicy Bielawy w Toruniu, ze strefą potencjalnych klientów sięgającą 236 500 osób w promieniu 20 minut jazdy samochodem. Przestronne wnętrza gwarantują wygodne i przyjemne zakupy. Na terenie centrum znajdują się największy w Toruniu hipermarket Carrefour oraz liczne butiki i punkty usługowe. Więcej na: www.bielawy-torun.pl

 

Właścicielem CH Bielawy jest firma Newbridge. Zarządcą centrum jest Apsys Polska S.A.

O NEWBRIDGE

­­­­­Newbridge to spółka założona w 2015 roku przez międzynarodową grupę Somerston, skupiająca się na inwestowaniu w centra handlowe typy ‘convenience’ oraz parki handlowe.  Obecnie Newbridge jest właścicielem sześciu obiektów handlowych w Polsce: Centrum Handlowego Czyżyny w Krakowie, Centrum Handlowego Bielawy w Toruniu, Centrum Handlowego Guliwer w Łodzi oraz Parków Handlowych Newbridge, zlokalizowanych w Grodzisku Mazowieckim, Włocławku i Namysłowie. Więcej informacji na: www.newbridge.com.pl

O APSYS

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu.

 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 25 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl