MILOS – NAWIERZCHNIA Z KLASĄ


MILOS – NAWIERZCHNIA Z KLASĄ
2019-04-16
Czy można ze znanych i prostych elementów stworzyć nową, ciekawą i estetyczną wartość? W przypadku nawierzchni – tak. Potwierdza to tegoroczna nowość przygotowana przez Buszrem – płyta Milos.

Co do formy mamy tu do czynienia z siedmioma, różnej wielkości prostokątami. Ciekawym zabiegiem są ich wymiary, które pozycjonują Milos pomiędzy tradycyjną kostką brukową, a płytami tarasowymi. I to właśnie wielkość kostek w połączeniu z prostotą formy prostokąta pozwala uzyskać zaskakujący efekt estetyczny nawierzchni. Zwłaszcza na dużych przestrzeniach – jak plac czy podjazd. Wrażenie stworzonego „rysunku” podkreślą stonowane barwy (szara i grafitowa). Co ważne – barwy wersji gładkiej wyraźnie różnią się od płukanej, w której szlachetne kruszywo odsłonięte w procesie płukania na powierzchni płyt uzyskuje wyjątkowy i charakterystyczny wygląd.


To swego rodzaju wyrafinowanie pozwala dopasować Milos tak do architektury tradycyjnej, jak i nowoczesnej. Równie dobrze płyty komponują się z naturalnymi elementami zieleni i przydomowego ogrodu. Mówiąc najprościej – Milos to nawierzchnia z klasą.


Płyty MILOS


Wymiary: 25 x 15cm; 45 x 15cm; 52,5 x 15cm; 14 x 20cm; 27,5 x 20cm; 35 x 20cm; 45 x 20cm;

Wykończenie powierzchni: płukana, gładka

Kolorystyka: płukana (jasnoszary, grafit); gładka (szary, grafit)

Cena: płukana – 72,57 PLN brutto za mkw; gładka – 60,27 PLN brutto za mkw


td p { margin-bottom: 0cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); }td p.western { font-family: "Liberation Sans", "Arial", sans-serif; font-size: 10pt; }td p.cjk { font-family: "WenQuanYi Micro Hei"; font-size: 10pt; }td p.ctl { font-family: "Lohit Devanagari"; font-size: 12pt; }p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 120%; }p.western { font-family: "Liberation Sans", "Arial", sans-serif; font-size: 10pt; }p.cjk { font-family: "WenQuanYi Micro Hei"; font-size: 10pt; }p.ctl { font-family: "Lohit Devanagari"; font-size: 12pt; }


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

nota bene

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl