MNK Partners poszerzyło portfolio funduszu Polska by MNK


MNK Partners poszerzyło portfolio funduszu Polska by MNK
2022-01-20
MNK Partners, francuska, niezależna firma zarządzająca aktywami, specjalizująca się w ogólnoeuropejskich inwestycjach w nieruchomości o wysokim potencjale wartości, poinformowała o nabyciu wielofunkcyjnego budynku Point.44 w Piasecznie, który znajduje się na południowych obrzeżach Warszawy.

Trzypiętrowy budynek, oddany do użytku w marcu 2020 roku, znajduje się przy ul. Puławskiej 44D. Point.44 to kompleks dwóch obiektów: handlowo-usługowo-biurowego oraz gastronomicznego typu Drive-thru. Budynek posiada trzy kondygnacje naziemne o łącznej powierzchni najmu 5 708 m2 oraz jedną kondygnację garażu podziemnego oferującego 83 miejsca parkingowe. Przed budynkiem znajduje się parking z 43 miejscami postojowymi dla klientów, kurierów i dostawców. Budynek został podzielony tak by pełnić dwie funkcje – handlowo-usługową w dolnej części oraz biurową na wyższych kondygnacjach.

« Cieszymy, że Point.44 został częścią portfolio MNK Partners. Ten budynek cenimy przede wszystkim za jego funkcjonalność i świetną lokalizację. Point.44 znajduje się w pobliżu obwodnic Warszawy i tras wyjazdowych. Stale podkreślamy, że Polska jest jednym z najatrakcyjniejszych krajów w Europie z perspektywami rozwoju, które uważamy za zrównoważone i obiecujące. Z pewnością dalej będziemy się rozwijać w Polsce » mówi Mansour Khalifé, prezes MNK Partners.

Point.44 cechuje elegancka i nowoczesna architektura oraz bezpośrednia ekspozycja i dojazd od ulicy Puławskiej. Takie usytuowanie jest doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących swój czas i wygodę. Budynek na stałe wpisał się w krajobraz Piaseczna, zapewniając wygodne miejsce pracy dla wielu mieszkańców miasta i okolic.

 

O MNK Partners

Grupa MNK Partners, z siedzibą w Paryżu, Luksemburgu i Warszawie, jest firmą specjalizującą się w ogólnoeuropejskich inwestycjach w nieruchomości o wysokim potencjale wartości dla francuskich i międzynarodowych klientów profesjonalnych. Stworzona w 2017 roku przez Mansoura Khalifé, MNK Partners Group pozycjonuje się jako jeden z wiodących graczy w świecie paneuropejskich profesjonalnych funduszy nieruchomości.

Grupa organizuje i zarządza poprzez swoją firmę zarządzającą MNK partners France, rozwiązaniami inwestycyjnymi w ramach mandatów zarządzania zbiorowego i zarządzania prywatnego (fundusze dedykowane, transakcje klubowe...).

Unikalne doświadczenie MNK Partners w zarządzaniu inwestycjami i aktywami, jakość badań i "butikowe" podejście do wyzwań stawianych przez klientów pozwalają grupie wykorzystać ogromną wiedzę w zakresie strukturyzacji finansowej i nieruchomości oraz lepiej identyfikować i realizować możliwości inwestycyjne.

Grupa zatrudnia obecnie 15 pracowników w 3 europejskich biurach (Paryż, Luksemburg i Warszawa) i jest zaangażowana w aktywa o wartości prawie 400 milionów euro, z czego około 300 milionów euro znajduje się pod zarządzaniem.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aneta Koszyczek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl