Morskie klimaty z nagrodami od NoVa Park


Morskie klimaty z nagrodami od NoVa Park
2021-07-23
W dniach 22-24 lipca wyrusz w morską podróż z NoVa Park. Zrób zakupy za min. 100 złotych i odbierz voucher na pyszny obiad w North Fish, a swoje dzieci zabierz do morskiego kącika zabaw.

W programie m.in. warsztaty kreatywne z tworzenia oceanu w słoiku, gra zręcznościowa w łowienie rybek czy wspólne czytanie bajek.

Przedostatni weekend lipca to kolejna okazja, aby mieszkańcy Gorzowa i okolic ponownie wzięli udział w akcji „Doceniamy, nagradzamy”. Tym razem w podziękowaniu za zakupy za min. 100 złotych w NoVa Park (można łączyć maksymalnie 2 różne paragony) rozdajemy vouchery o wartości 20 złotych do North Fish. Wystarczy zgłosić się do Punktu Obsługi Akcji z dowodem zakupu i odebrać bon. Liczba upominków ograniczona.

Uzupełnieniem akcji będą warsztaty i zajęcia kreatywne dla całej rodziny. Wspólnie z animatorami, w morskim kąciku zabaw uczestnicy wydarzenia będą m.in. tworzyć ocean w słoiku i przygotować morskie dekoracje takie jak statki z origami, rybki z talerzyków jednorazowych czy kartonowe akwarium. W programie także wspólne czytanie bajek, tworzenie zakładek do książek z drewnianych szpatułek  oraz gra zręcznościowa w łowienie rybek.

„Wakacje nieodłącznie kojarzą nam się ze słońcem oraz morzem. I właśnie w takim klimacie szykujemy kolejną akcję dla klientów NoVa Park. Najmłodsi będą mogli wcielić się w rolę morskich piratów i wziąć udział w pięknym rejsie z licznymi atrakcjami dla dzieci. Z kolei dorosłym, którzy zrobią zakupy za min. 100 złotych w NoVa Park, zafundujemy regeneracyjny posiłek po shoppingu” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin dostępny w Punkcie Obsługi Akcji, zlokalizowanym przy sklepie Reserved w NoVa Park. Wydarzenie odbędzie się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl