Muffinaart i xKitek na powitanie szkoły w Alfa Centrum Gdańsk


Muffinaart i xKitek na powitanie szkoły w Alfa Centrum Gdańsk
2023-09-06
Już 9 września w Alfa Centrum Gdańsk można będzie spotkać gwiazdy YouTube i Tik Toka. W ramach kampanii „Witaj szkoło” do galerii zawitają Muffinaart i xKitek. Będzie to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na żywo swoich idoli, zrobić sobie z nimi zdjęcie, a nawet wygrać indywidualne spotkanie.

Na początek września, Alfa Centrum Gdańsk szykuje coś wyjątkowego. Chcąc umilić wszystkim dzieciom i młodzieży powrót do szkoły, galeria zaprosiła niesamowitych gości, idoli młodego pokolenia. Mowa o Muffinaart i xKitku.

Młodzi influencerzy szturmem zdobyli popularność na platformach YouTube i Tik Tok. Muffinaart to artystyczna dusza, którą na YouTube obserwuje ponad 949 tys., a na Tik Toku ponad 1,5 mln osób. xKitek jest streamerem, autorem zabawnych filmów, challenge i poradników. Wokół niego gromadzi się prawdziwe grono zaangażowanych fanów, o czym świadczy liczba obserwujących na YouTube - 208 tys. oraz na Tik Toku - 94 tys. Ponadto Muffinaart i xKitek stworzyli własną linię produktów, które wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród dzieci i młodzieży, będących fanami ich twórczości.

Spotkanie z YouTuberami w Alfa Centrum Gdańsk odbędzie się w godzinach 12.00-15.00. Będzie to niesamowita okazja, by poznać osobiście ulubionych internetowych twórców, zdobyć ich autograf, przybić piątkę i zrobić sobie z nimi zdjęcie. A to nie wszystko. Na Facebooku Alfa Centrum Gdańsk zostanie zorganizowany konkurs, w którym można będzie wygrać indywidualne spotkanie z Muffinaart i xKitkiem.

„Wiedząc jak ogromne emocje wśród dzieci i młodzieży budzą Muffinaart i xKitek, niezmiernie cieszymy się, że możemy zorganizować spotkanie z nimi w Alfa Centrum Gdańsk. Będzie to fantastyczne wydarzenie, które przysporzy mnóstwa niezapomnianych wrażeń i naładuje pozytywną energią na powrót do szkoły. Ponadto z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego przygotowaliśmy jeszcze jedną specjalną akcję”  Lech Polański, Centre Manager Alfa Centrum Gdańsk.

W ramach akcji „Witaj szkoło”, centrum rozda swoim klientom również prezenty jakimi będą elementy szkolnej wyprawki. Zdobyć je mogą klienci, którzy zrobią zakupy w galerii i dołączą do programu Alfa Bonus Club. Za zakupy na kwotę minimum 150 zł można otrzymać szkolny zestaw, a za zakupy na minimum 250 zł plecak. Akcja odbędzie się 9 września, w godzinach 11.00-18.00.

Wydarzenie w Alfa Centrum Gdańsk będzie doskonałą okazją, by spędzić czas w niecodziennym towarzystwie gwiazd, a dodatkowo otrzymać szkolne gadżety.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl