Multikino w Galerii Katowickiej wznowiło działalność


Multikino w Galerii Katowickiej wznowiło działalność
2020-07-31
1 i 2 sierpnia w Multikinie w Galerii Katowickiej odbędą się przedpremierowe pokazy komedii „Włoskie wakacje”.

Najnowsze produkcje, kultowe realizacje ostatnich lat i przedpremierowe seanse – to wszystko czeka na miłośników filmu w Galerii Katowickiej. W ostatnią środę, 22 lipca, po długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, w nowym reżimie sanitarnym wyświetlone zostały tu pierwsze projekcje. Widzowie zobaczyli m.in.: thriller „Niewidzialny człowiek”, horror „Annabelle wraca do domu” czy kultowe animacje: „Krainę Lodu 2” oraz „Króla Lwa”.

Wszyscy ci, którzy z utęsknieniem oczekiwali, aby móc ponownie zasiąść w wygodnym fotelu przed dużym ekranem, mogą już rezerwować bilety na seanse dostępne w bogatym repertuarze popularnego multipleksu. W Multikinie w Katowickiej aktualnie wyświetlane są filmowe hity z ubiegłych lat, produkcje, które były w repertuarze na początku 2020 roku oraz nowości polskiej i światowej kinematografii. Obejrzymy tu m.in.: „Na topie”, „#tuiteraz”, „Coś się kończy, coś zaczyna”, „Niewidzialny człowiek”, „Na noże”, „Annabelle wraca do domu” oraz nagrodzone Oscarami „Parasite” i „Dunkierkę”. To jednak nie wszystko! 1 i 2 sierpnia na miejscu odbędą się przedpremierowe pokazy komedii „Włoskie wakacje”.

- Bardzo cieszymy się ze wznowienia działalności naszego jedynego katowickiego oddziału i możliwości ponownego spotkania z widzami. Dla gości przygotowaliśmy program pełen intrygujących i różnorodnych propozycji, które bez wątpienia trafią w gusta najbardziej wymagających odbiorców. Przede wszystkim jednak zadbaliśmy o zaplecze sanitarne, które zapewni przyjemny i bezproblemowy udział w projekcjach - informuje Natalia Kaleta-Nguyen, PR Manager Multikina.

Kino w Katowickiej działa wedle obowiązujących reguł bezpieczeństwa. W holu multipleksu znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk, informatory przypominające o zachowaniu zasad higieny oraz grafiki pomagające w utrzymaniu odpowiednich odstępów między oczekującymi na zakup biletów.

- Bezpieczeństwo oraz komfort pobytu w naszym obiekcie pozostają dla nas niezmiennie kwestią nadrzędną, dlatego ściśle przestrzegamy wszelkich norm sanitarnych.    Tak też jest na terenie Multikina, gdzie regularnie odbywa się dezynfekcja powierzchni, widzowie zajmują jedynie miejsca wskazane przez obsługę i opuszczają sale wedle uzyskanych wskazówek. Dodatkowo, uczestnicy projekcji zobowiązani są do korzystania z maseczek lub przyłbic - mówi Anna Szczerkowska, Marketing Manager Galerii Katowickiej.

Kino w Galerii Katowickiej, zlokalizowane na poziomie +3, czynne jest w od poniedziałku do niedzieli w godz. 10:00-22:00. Bilety na seanse można nabyć w kasach Multikina, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Multikina w Galerii Katowickiej!


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl