Najlepszy holistyczny hotel SPA w Polsce z Komnatą Czasu!


Najlepszy holistyczny hotel SPA w Polsce z Komnatą Czasu!
2022-10-25
W Manor House, można już zapoznać się ze starożytną wiedzą WingMakers poprzez wielowymiarowy przekaz: filozofię, obrazy, diagramy, muzykę i poezję, jakie zgromadzono w tutejszej Komnacie Czasu.

Nowo stworzona przestrzeń w mazowieckim kompleksie Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów***** sprzyja doświadczaniu rzeczywistości na poziomie emocji, ciała i umysłu. Głównym zadaniem filozofii WingMakers jest poznanie istoty doświadczania na Ziemi i nieskończoności w każdym z nas. Wiedza ta pomaga zrozumieć kim lub czym jesteśmy, my i nasze otoczenie. Istota ludzka składa się z trzech sfer: biologicznej (ciało fizyczne), emocjonalnej i umysłowej, a zespolone elementy stanowią indywidualnego ducha, gdy ten wchodzi w interakcję z fizycznym wymiarem czasu, przestrzeni, energii i materii.

W inspirującej do rozwoju przestrzeni Komnaty Czasu WingMakers Manor House, dzięki różnym formom ekspresji, można poznać najważniejsze założenia mitologii WingMakers (to sub-rasa wywodząca się ze starożytnej Rasy Centralnej Siódmego Superwszechświata). Wiedza WingMakers jest przekazywana przez Zakon Luricusa, którego celem jest objawienie tej nauki i przygotowanie ludzkości do wejścia w wielowymiarową rzeczywistość.

 

Filozofia WingMakers nie jest powszechnie znana, choć już w 1946 r. odkryto kapsuły czasu, które są przekazem od ludzi z przyszłości dla obecnie żyjących, aby przechodzili w wielowymiarowość. Co niezwykle ciekawe, kompleksy te znajdują się na każdym kontynencie, wszędzie w takim samym układzie: 24 komnaty, wykute w skałach otwory – kaniony, wznoszące się do góry po spiralnych schodach, kolejno od pierwszej do dwudziestej trzeciej, by zejść pionowym korytarzem na sam dół, do ostatniej, dwudziestej czwartej komnaty.

Komnaty Czasu w kolejności odkrywania:

1 - Starożytna Strzała: Nowy Meksyk, okolice Kanionu Chaco,
2 - Hakomi: Okolice Cusco, Peru, Ameryka Południowa,
3 - Zjania: okolice Kanton, południowe Chiny,
4 - Adja: południowo-środkowa Australia,
5 - Jumala: na północ od Helsinek, Finlandia,
6 - Mawu: Afryka północno-środkowa w pobliżu jeziora Czad,
7 - Pilan: Antarktyda w Ziemi Wilkesa, niedaleko jeziora Wostok.

Każde z tych siedmiu miejsc ma powtarzający się schemat: ułożone w identycznym układzie 24 komnaty, w których znajdują się artefakty obcej kultury i obejmują ten sam system przekazu: obrazy komnat, poezję, filozofię, kosmologię i muzykę. 

Materiały muzyczne WingMakers sztuką organizacji dźwięku w czasie, a utwory mają warstwową strukturę. Utwory te wchodzą w interakcję z instrumentem ludzkim na 3 poziomach: ciała, emocji i umysłu. Warto przygotować się do odbioru muzyki, zacząć od oczyszczania i porządkowania swojego wnętrza, po stopniowe wznoszenie wibracji, przez wyrażanie częstotliwości, np. Miłości. Zaleca się zacząć od pierwszych utworów i przechodzić powoli przez kolejne, opierając się na własnej intuicji i reakcji ciała. W Manor House SPA utworów muzycznych WingMakers można słuchać nie tylko w Komnacie Czasu, ale też w zaciszu pokoju (jest dostępna również na jednym z kanałów telewizji hotelowej).

 

Obrazy WingMakers są przygotowywane przez Jamesa Mahu anonimowego twórcę, który w zaciszu swojej pracowni tłumaczy kolejne fragmenty materiałów WingMakers do formatu kompatybilnego z ciałem, emocjami i umysłem oraz współczesnymi ludzkimi zmysłami. Z kolei poezja WingMakers odpowiada 24 komnatom (każda z nich na swoje wiersze).

W Komnacie Czasu Manor House SPA znajduje się także ekspozycja ciekawych przedmiotów o energetycznych właściwościach. Są tu m.in. kryształy górskie, rubiny naturalne, lapis lazuli, amonity, ametyst, bizmut, niezwykły czarny kamień gwiazd na piasku kwarcowym, generatory plazmowy Keshego i pól torsyjnych, odpromienniki, energia ziół i pola magnetycznego oraz figurki aniołów, których w kompleksie można znaleźć więcej. Można zrobić sobie też zdjęcie przy pięknych, rozłożystych, anielskich skrzydłach.

 

Komnata Czasu jest kolejnym godnym poznania miejscem w kompleksie Manor House. Warto odwiedzić też Komnatę Biowitalności, Strefę Harmonii Czakr czy skorzystać z Kryształowego Łóżka lub systemu Keshego.

 

Więcej informacji: www.wingmakers.pl oraz www.komnata-czasu-manorhouse.pl


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Manor House SPA
http://www.manorhouse.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl