Newline No 1 w Polsce - 19% rynku monitorów interaktywnych


Newline No 1 w Polsce - 19% rynku monitorów interaktywnych
2024-03-28
Według raportu Futuresource Consulting co piąty sprzedany w 2023 roku w Polsce monitor interaktywny to Newline. Oznacza to, że udział rynkowy Newline Interactive wyniósł 19.06% - co daje marce 1. miejsce w Polsce.

Monitory interaktywne Newline cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na łatwą obsługę i liczne funkcje podnoszące efektywność oraz wiarygodność producenta z 30-letnim doświadczeniem.

„Bardzo cieszymy się z sukcesu sprzedażowego, który dzielimy z naszym dystrybutorem, firmą Agraf Sp. z o.o. i partnerami. Deklaruję, że dołożymy wszelkich starań, aby ten wynik utrzymać, a nawet poprawić. Do oferty Newline wchodzą właśnie monitory interaktywne  
Newline LyraPRO i ElaraPRO z certyfikatem Google EDLA i systemem operacyjnym Android 13. Przyszedł też czas na naturalne rozszerzenie naszej oferty i w tym roku do monitorów interaktywnych dołożymy wyświetlacze Direct View LED oraz monitory dedykowane Digital Signage.” – informuje Piotr Morko, Senior Marketing Manager EMEA, Newline Interactive

Producent wprowadza wyświetlacze Direct View LED all-in-one w rozmiarach – 120”, 150” i 180 cali. Zapowiada również szeroką gamę monitorów do Digital Signage w rozmiarach od 43 do 98-cali z oprogramowaniem do zarządzania treścią.

Dla naszych partnerów uzupełnienie oferty o nowe rozwiązania to szansa na kompleksowe realizowanie projektów w oparciu o jedną markę. Naszym atutem poza parametrami i jakością urządzeń oraz wiarygodnością dostawcy obecnego na sześciu kontynentach jest odpowiedzialność środowiskowa. Staramy się ograniczać ślad węglowy i na partnerów wybieramy firmy, które mają spójne z nami poglądy w tym zakresie. Nasze wysiłki na rzecz poprawy efektywności energetycznej są potwierdzone licznymi certyfikatami, co jest szczególnie ważne dla coraz większej liczby klientów, szukających niezawodnych rozwiązań.” – podsumowuje Piotr Morko

Newline Interactive uzyskała między innymi takie certyfikaty jak: CE (EMC + LVD + FCC), RoHS, Reach czy Energy Star, co świadczy o zaangażowaniu w zmniejszanie wpływu produktów firmy na środowisko.

--------- 

W 2023 r. Newline Interactive oraz Agraf Sp. z o.o. zyskały prawo do korzystania z tytułu: „PARTNER PROGRAMU Laboratoria Przyszłości”. Monitory interaktywne Newline Lyra oraz Newline FLEX trafiły do Showroomu Laboratoriów Przyszłości w Warszawie i Wrocławiu.

Więcej o Newline - www.newline-interactive.com/pl

YT - https://www.youtube.com/channel/UC7pZwRIyx7OVPfpfp_c81mg

FB – https://www.facebook.com/NewlinePolska/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/newline-interactive-polska

Kontakt poland@newline-interactive.com

Dystrybutor na Polskę: Agraf sp. z o. o. https://agraf-it.pl/​ tel.: +48 42 25 03 185 info@agraf.com.pl

 

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl