Nick Vujicic wygłosił swoją ostatnią mowę motywacyjną w Polsce!


Nick Vujicic wygłosił swoją ostatnią mowę motywacyjną w Polsce!
2023-03-14
W czwartek, 9 marca podczas konferencji Moc Bez Ograniczeń, która odbyła się w warszawskim hotelu Marriott, najsłynniejszy mówca motywacyjny na świecie, Nick Vujicic, wygłosił swoją ostatnią mowę motywacyjną.

Vujicic, który przyjechał do Polski na specjalne zaproszenie Łukasza Milewskiego, poruszył słuchaczy niezwykle mocnym przemówieniem na temat pokonywania życiowych przeszkód i radzenia sobie z depresją. Zdradził także, czym będzie się zajmował w najbliższych latach.

Nick Vujicic wystąpił w Warszawie

Nick Vujicic to autor kilkunastu książek i najsłynniejszy mówca motywacyjny na świecie. Odwiedził ponad 70 krajów i przemawiał w sumie dla ponad dwóch miliardów ludzi, prowadzi 36 kanałów na You Tube, a w social mediach śledzi go kilkanaście milionów osób.

Vujicic był główną gwiazdą konferencji Moc Bez Ograniczeń i wystąpił przed kompletem widowni oraz widzami transmisji online z bardzo mocnym i osobistym przesłaniem, pokazując jak on sam wiele razy musiał radzić sobie z niewyobrażalnymi dla większości z nas przeszkodami. Jego choroba, zespół tetra-amelia, czyli wrodzony brak kończyn, nie powstrzymała go jednak przed zrobieniem światowej kariery i pomaganiem innym. Nick wyznał, że cierpiał na depresję jeszcze przed pandemią i zdradził, jak sobie z nią poradził.

- Mowa Nicka była niezwykle przejmująca ale i szalenie inspirująca. Jeżeli on poradził sobie z tak wielkimi przeszkodami w życiu, próbą samobójczą w wieku 10 lat, brakiem rąk i nóg, biedą i wykluczeniem ale idąc za radą rodziców, użył swojego mózgu, zaczynając w całkiem innych branżach takich jak nieruchomości, czy giełda, to jak każdy z nas ma sobie nie poradzić? To naprawdę otwiera oczy. Nick zdradził, że już w wieku 27 lat został milionerem, ale cały czas pomagał potrzebującym, wspierał finansowo młodzież w innych krajach i tego też uczy swoje dzieci. Odkrył swój talent, czyli inspirowanie innych dzięki przemowom i swojej niebywałej charyzmie. Został sobą i zbudował wymarzone życie u boku cudownej żony, ma czwórkę wspaniałych dzieci, żegluje i prowadzi w tej chwili 14 projektów. Dowiedzieliśmy się jednak, że nie jest superczłowiekiem i on także musiał zawalczyć o swoje zdrowie psychiczne i pójść na terapie. Jak mówi Nick – możemy zmienić, co możemy zmienić – a dbanie o siebie aby móc dawać jak najwięcej innym, jest kluczowe! – mówi Łukasz Milewski.

Wystąpienie Vujicica jest tym bardziej wyjątkowe, że zdradził on, iż zaprzestaje podróży i chce teraz postawić na czas z rodziną, więc jest to jego ostatnia mowa motywacyjna w Polsce. Liczy na to, że wróci do naszego kraju za jakiś czas, ale w innym charakterze. Zapowiedział także swoją obecność w polskich mediach, gdyż w planach ma kręcenie dokumentów i przeniesienie działalności do telewizji i jeszcze bardziej do internetu.

Moc Bez Ograniczeń – do obejrzenia online

Podczas Mocy Bez Ograniczeń wystąpili znakomici polscy trenerzy i mentorzy, Daniel Konieczny, Kamil Sikora, Kamil Tomala, Izabela Antosiewicz, Mateusz Wróbel, Agnieszka Siekierska, Justyna Garbowska, Beata Drewienkowska czy Artur Makieła i Dominik Żmijewski. Swoją przemowę wygłosił także sam Łukasz Milewski, prekursor polskiego mentoringu, który podzielił się z widownią bardzo osobistymi doświadczeniami i pokazał w jaki sposób czerpać moc w swoim życiu, za co podobnie jak Nick Vujicic nagrodzony został przez widownię owacjami na stojąco. 

To wyjątkowe i niezwykle inspirujące wydarzenie wraz z ostatnim wystąpieniem Nicka Vujicica, można oglądać w opcji Pay Per View:  https://playlive.net/info/118/media

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Łukasz Milewski: Ojciec rozwoju osobistego w Polsce. Słynie z organizacji najbardziej spektakularnych wydarzeń rozwojowo-biznesowych. Współtwórca najlepszej szkoły speakerów "World Class Speaker". Autor czterech bestsellerów ściśle powiązanych z biznesem i rozwojem. Ceniony mówca występujący na scenach Polski, Brazylii i Wielkiej Brytanii. Współuczestniczył i kreował marki najwybitniejszych jednostek z kraju i świata. Sprowadził do Polski i organizował wydarzenia z takimi gwiazdami jak: Nick Vujicic, Les Brown, Anthony Robbins, Gary Vaynerchuk, Blair Singer, T. Harv Eker, Garri Kasparow, Allan Pease, Dan Millman, Fredrik Eklund i wielu innych. W wolnych chwilach konsultuje i wprowadza nowe marki na Polski rynek.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ormanaanetaa@gmail.com

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl