NoVa Park w jesiennej odsłonie


NoVa Park w jesiennej odsłonie
2019-09-10
Cętki i inne drapieżne wzory, styl rodem z lat 70-tych, bufiaste rękawy, kwiaty na ubraniach, punkowe motywy, pepitka czy neonowe kolory to jedne z głównych trendów modowych na sezon jesień-zima 2019/2020!

Nowości zawitały już do NoVa Park, który właśnie rozpoczyna kampanię wizerunkową promującą nowe kolekcje w kolorach kojarzących się z piękną złotą polską jesienią.

Najnowsza kampania NoVa Park przebiega pod hasłem „Nadeszła pora na nowe kolekcje” i jest ukłonem w stronę jednej z najpiękniejszych pór roku – jesieni. W identyfikacji wizualnej dominują odcienie żółci i soczystej, energetycznej pomarańczy symbolizującej odwagę, witalność i otwartość na świat. Głównymi bohaterami jesienno-zimowej kampanii NoVa Park są ludzie i ich emocje. Szczęśliwa rodzina w modnych jesiennych stylizacjach zachęca do odwiedzenia NoVa Park i skorzystania z szerokiej oferty modowej, w tym marek nieobecnych dotąd na rynku lokalnym m.in. takich jak Pull&Bear, Cubus, Medicine, Calzedonia, Intimissimi, Cropp, Stradivarius czy Bershka.

„Przed nami sezon pełen modowych różnorodności. Od mody lat 70-tych, przez styl grunge i romantyczne kwiatowe wzory na ubraniach, aż po neonowe barwy, drapieżne wzory i bufki. Nowe trendy już na dobre rozgościły się w sklepach, a NoVa Park zachęca do ich odkrywania w najnowszej jesiennej kampanii wizerunkowej” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Jesienna kampania wizerunkowa jest prowadzona z wykorzystaniem outdooru, materiałów POS, komunikacji na Facebooku oraz stronie internetowej NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 150 specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl