NoVa Park z pomocą dla gorzowskiego szpitala


NoVa Park z pomocą dla gorzowskiego szpitala
2020-05-08
NoVa Park odpowiedzialne społecznie! Regularnie realizujemy działania pokazujące nasze zaangażowanie w życie mieszkańców Gorzowa.

W tym trudnym czasie epidemii koronawirusa zdajemy sobie sprawę, że warto włożyć jeszcze więcej wysiłku w tego rodzaju wsparcie, aby pomóc najbardziej potrzebującym.

NoVa Park staje do walki z koronawirusem dokładając swoją cegiełkę do pomocy pracownikom polskiej służby zdrowia. Poczucie zrobienia czegoś wartościowego zaowocowało przekazaniem setek sztuk jednorazowych maseczek ochronnych i rękawiczek winylowych do Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim, które pomogą w codziennej walce z epidemią. Do medyków walczących z koronawirusem na pierwszej linii frontu trafiły również dziesiątki litrów płynu do dezynfekcji rąk.

„Trwające właśnie nadzwyczajne okoliczności to czas, kiedy liczy się solidarność i wzajemne wsparcie. Jest ono szczególnie potrzebne pracownikom służby zdrowia – naszym superbohaterom. Cieszymy się, że dostarczając produkty odpowiadające na indywidualne potrzeby gorzowskiego szpitala możemy choć w niewielkim stopniu wspomóc ich ciężką pracę” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 200 doświadczonych specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl