Nowe, duże tabliczki nadziewane od E.Wedel zaskakują smakami


2022-10-17
Przypomnij sobie smaki dzieciństwa z nowymi czekoladami marki E.Wedel. Strzelający cukier, chrupiące orzeszki i delikatne, budyniowe nadzienie to pyszne dodatki, które uzupełniają oryginalną wedlowską czekoladę mleczną.

Nowe tabliczki: Czekolada Mleczna Bombowa Truskawkowa Booom, Czekolada Mleczna Chrupiący Peanut Butter Chrrrup oraz Czekolady Mleczne z nadzieniem o smaku budyniu w dwóch wariantach: waniliowym z malinami i czekoladowym, oferują zaskakujące, wielowymiarowe i multisensoryczne doznania.

 

Dwa klasyczne smaki budyniów – waniliowy oraz czekoladowy, zawsze świetnie sprawdzały się w roli podwieczorków. Desery stały się inspiracją dla marki E.Wedel, która pragnie zabrać konsumentów w podróż do wspomnień z dzieciństwa i przypomnieć im ich ulubione smaki. Dlatego do oferty wedlowskich tabliczek dołączyły czekolady mleczne z nadzieniem o smaku budyniu w dwóch wariantach: waniliowym z malinami i czekoladowym. Nowe czekolady to warstwy oryginalnej wedlowskiej czekolady mlecznej, które przełożono aksamitnym i pysznym nadzieniem inspirowanym budyniem.

                                  

Wśród nowości pojawiły się również te, które przygotowano z myślą o miłośnikach zaskakujących połączeń smakowych. Pierwszą z nich jest Czekolada Mleczna Booom z nadzieniem o smaku truskawkowym. Nowość to połączenie delikatnej mlecznej czekolady z nadzieniem jogurtowo-truskawkowym i… strzelającym cukrem! Wystrzałowy dodatek przyjemnie zaskakuje, pobudza oraz zapewnia dużo frajdy podczas jedzenia.  

 

Z kolei dla wszystkich wielbicieli chrupania, do portfolio dołączyła Czekolada Mleczna Peanut Butter Chrrrup, która zachwyca wielowymiarowością smaków. Cząstki orzechów arachidowych i chrupki, które charakterystycznie chrupią, połączono ze słodko-słonym nadzieniem o smaku peanut butter. Całość została oblana oryginalną wedlowską czekoladą mleczną. Zabawa smakami i dodatkami sprawia, że nawet najbardziej wymagający konsumenci doświadczą zaskakującej multisensoryczności smaków.

 

Nowe czekolady otrzymały opakowania w dedykowanym dla tej linii designie. Dzięki temu znalezienie produktów w ulubionych smakach będzie jeszcze łatwiejsze. Charakter nowych czekolad odzwierciedlają absolutnie wywrotowe grafiki! W Czekoladzie Mlecznej Booom i Czekoladzie Mlecznej Peanut Butter Chrrrup przewodnią grafiką jest kostka czekolady, która wskazuje na różnorodność wrażeń płynących z intensywności smaków i dodatków. Zaś opakowania Czekolad Mlecznych z nadzieniem o smaku budyniu, przedstawiają główne dodatki. Mowa o zawirowanym kremie, który ukazuje jak delikatne oraz aksamitne nadzienie skrywają w środku. 

 

 

Nowości dostępne będą w sieci sklepów Biedronka od połowy października.

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

walk_pr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl