Nowość: Balsam do prania bielizny kolorowej marki Dr. Beckmann
![]() |
Dr. Beckmann jako pierwszy wprowadza na rynek polski specjalistyczny preparat do prania delikatnej i kolorowej bielizny.
Dzięki zawartości jedwabiu, jest odpowiedni do prania wszystkich rodzajów bielizny kolorowej również tej z delikatnych materiałów jak: koronka, bawełna i mikro- włókna. Chroni kolory, włókna. Balsam do prania bielizny kolorowej, także czarnej marki Dr. Beckmann może być stosowany także w niskich temperaturach. Jest idealny zarówno do prania ręcznego, jak i mechanicznego w pralce. Dzięki zastosowaniu specjalnej formuły balsam jest przyjazny dla skóry, ale jednocześnie skuteczny i zapewnia higieniczną czystość pranym tkaninom.
Dla tych pań, które preferują klasyczną białą bieliznę odpowiednim preparatem do prania jest Wybielacz do bielizny i koronek marki Dr. Beckmann. Nadaje się do wszystkich rodzajów białych tkanin i może być stosowany już w temperaturze 30 0 C. Ożywia poszarzałe tkaniny i usuwa zażółcenia, nie niszcząc przy tym bielizny. Opakowanie zawiera 500 ml płynu, na bazie koncentratu. Rekomendowana cena detaliczna - 20 zł
Nadesłał:
kalitero
|