NOWOŚĆ: EKSTREMALNIE SILNY T-REX W PORĘCZNEJ TUBCE


NOWOŚĆ: EKSTREMALNIE SILNY T-REX W PORĘCZNEJ TUBCE
2024-03-28
Soudal poszerza swoją ofertę klejów montażowych o T-Rex Hybrid Glue – klej hybrydowy w tubce o pojemności 25 ml. Nowy produkt, zaprezentowany po raz pierwszy na tegorocznych Targach Grupy PSB, znakomicie sprawdza się podczas niewielkich napraw, a także prac wykończeniowych i dekoracyjnych.

Do doskonale znanych i cenionych przez fachowców klejów hybrydowych marki Soudal dołączył T-Rex Hybrid Glue, oferowany w tubce o pojemności 25 ml. Rozwiązanie to łączy w sobie takie zalety, jak wysoka siła spajania początkowego, wytrzymałe połączenie, poręczne opakowanie oraz łatwa aplikacja. Co więcej, T-Rex Hybrid Glue jest trwale elastyczny, ma perfekcyjną przyczepność do niemal wszystkich podłoży budowlanych, charakteryzuje się odpornością na działanie wilgoci, a także jest niewrażliwy na szeroki zakres temperatur i promieniowanie UV.

W rezultacie T-Rex Hybrid Glue mistrzowsko zda egzamin podczas drobnych prac naprawczych i montażowych, niezależnie od tego, czy prace te prowadzone są wewnątrz pomieszczeń, czy też na zewnątrz budynku. Za pomocą T-Rex Hybrid Glue szybko i sprawnie przykleimy np. oderwany uchwyt meblowy, przytwierdzimy do ściany odspojoną listwę przypodłogową lub zamocujemy na ogrodzeniu tabliczkę z adresem.

Wszechstronność T-Rex Hybrid Glue sprawia, że z powodzeniem możemy go użyć również do realizacji kreatywnych projektów spod znaku DIY. Co istotne, klej ten jest praktycznie bezwonny i całkowicie bezpieczny nawet dla delikatnych materiałów dekoracyjnych, a jego utwardzona spoina może być malowana wieloma rodzajami farb (w tym farbami na bazie wodnej), co przekłada się na wysoki poziom estetyczny wykonanych prac.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl