Nowość intensywny płyn do demakijażu oczu Eau Thermale Avène


2018-08-29
Demakijaż i pielęgnacja skóry wrażliwej nie musi być trudna poznaj nowość intensywny płyn do demakijażu oczu Eau Thermale Avène.

Pieczenie, uczucie ściągnięcia i dyskomfort, to objawy dobrze znane osobom posiadającym skórę wrażliwą. Zaczerwienienie pojawia się pod wpływem nagłych zmian temperatur, agresywnych czynników środowiska, inwazyjnych zabiegów dermatologicznych lub stresującego trybu życia.

 

Z uwagi na stale zwiększającą się grupę osób z problemem skóry wrażliwej, Laboratoria Dermatologiczne Avène postawiły sobie cel - dostarczyć skuteczną oraz dostosowaną do jej potrzeb gamę produktów do codziennej pielęgnacji.

 

Nowość! intensywny płyn do demakijażu oczu

 

Pierwszy krok pielęgnacji - skuteczny i łagodny demakijaż skóry, polecany przy wodoodpornym makijażu oczu.

 

Dwufazowa konsystencja zawiera wodę termalną ze źródeł Avène, dzięki czemu koi  i łagodzi podrażnienia. Faza olejowa zawiera emolienty, które skutecznie usuwają makijaż oczu, szczególnie wodoodporny.


Testy potwierdziły skuteczność działania – 88% respondentek uznało, że szybko usuwa makijaż wodoodporny*. Płyn ten również ma działanie wzmacniające rzęsy – kobiety zauważyły, że tracą 4 x mniej rzęs po 2 tygodniach.**

 

Hipoalergiczny, bezzapachowy, odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.

Nie zawiera parabenów , fenoksyetanolu oraz chlorfenezyny.

 

Pojemność:  125 ml, cena: około 59 PLN.

  

Procent satysfakcji na stwierdzenie „szybko usuwa makijaż wodoodporny" », test konsumencki, 89 badanych,  1 aplikacja dziennie przez 10 dni. 

**Test skuteczności, 15 badanych, 1 aplikacja dziennie przez 2 tygodnie.  


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

aleksandra.nowak

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl