Nowy wymiar archiwizacji dla Twojej Firmy od MGbox


Nowy wymiar archiwizacji dla Twojej Firmy od MGbox
2018-03-21
Firma MGbox w swoim sklepie internetowym udostępnia system kartonów i pudełek z tektury falistej, dzięki którym archiwizacja w firmie stanie się wygodniejsza i prostsza.

System składa się ze zbiorczych kartonów archiwizacyjnych Archive Box Classic oraz pudełek archiwizacyjnych Micro Box. Kartony zbiorcze to solidne konstrukcje wyposażone w specjalne narożniki, które umożliwiają układanie pudeł w stabilne stosy. Pudła są zamykane na rzep i posiadają dużo miejsca na opisanie zawartości.

Pudełka archiwizacyjne Micro Box dostępne są w 5-ciu kolorach (zielony, niebieski, czerwony, szary oraz brązowy) i 2-óch wymiarach – o szerokości 75 mm i 100 mm. Pomieszczą dokumenty formatu A4. Są sztywne, bardzo wygodne do składania i posiadają z 4-ech stron miejsce na opis zawartości. Do jednego kartonu zbiorczego Archive Box Classic zmieszczą się 4 pudełka o szerokości 75 mm oraz 3 pudełka o szerokości 100 mm.

Pudełka Micro Box mogą również służyć, jako zwykłe segregatory. Mają nad nimi przewagę taką, że nie przewracają się od nadmiaru dokumentów. Zawsze stoją stabilnie.

Kupując gotowy zestaw kartonów i pudełek możemy w bardzo szybki sposób zbudować swoje własne, firmowe archiwum, bez inwestowania w regały, czy inne metalowe konstrukcje.

Jest to niezwykle wygodne i oszczędzające czas rozwiązanie.

Wszystkie produkty dostępne w sklepie mgbox.pl pochodzą z pierwszego w Polsce parku opakowań! Więcej informacji i zdjęć znajdziesz na www.mgbox.plRedakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MGbox spółka z o.o. sp.k.
http://mgbox.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl