OD ZERA DO SZCZĘŚLIWEJ RODZINY – DARMOWY LIVE Z PSYCHOLOGIEM MARIĄ ROTKIEL


OD ZERA DO SZCZĘŚLIWEJ RODZINY  – DARMOWY LIVE Z PSYCHOLOGIEM MARIĄ ROTKIEL
2021-04-22
W poniedziałek 26 kwietnia o godz. 20.00 popularna i znana psycholożka i terapeutka Maria Rotkiel za darmo powie, jak życie rodzinne uczynić szczęśliwym w trudnych obecnie pandemicznych warunkach.

Wystąpi podczas bezpłatnego 5-dniowego eventu online „Live Life Now Challenge”, organizowanego przez wybitnego mówcę i guru motywacyjnego Polaków - Jakuba B. Bączka. Na live Marii Rotkiel pt. „Od zera do szczęśliwej rodziny w 5 krokach” można się zapisać poprzez platformę https://livelifenow.com.pl/.  

 

Rok 2020 nie był łatwy, obecny też jest wyzwaniem i wymaga wielu poświęceń. Kariera, rodzina czy finanse – wiele sfer naszego życia wymaga zmiany. Świat już nigdy nie będzie taki jak przed pandemią, a to oznacza, że narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu również muszą się zmienić. Dlatego Jakub B. Bączek - trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stephane Antigi, z którą w 2014 roku zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Świata, autor 18 książek sprzedawanych w 17 krajach, mówca, który za swoje wystąpienie na stadionie piłkarskim INEA otrzymał owacje na stojąco od ok. 30 000 zgromadzonych osób i twórca Akademii Trenerów Mentalnych, organizuje „Live Life Now Challenge” - bezpłatny cykl pięciu spotkań z pięcioma ekspertami z różnych dziedzin: zdrowia, rodziny, budowania marki osobistej, psychologii i finansów, by pomóc ludziom zmienić swoje życie, odzyskać kontrolę nad przyszłością i odnieść sukces. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-29 kwietnia, a każdego dnia wystąpi inny gość. Event odbędzie online poprzez stronę https://livelifenow.com.pl/. 

- Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia. Świat, w którym żyjemy, zmienił się nieodwracalnie, ale zmiana ta daje olbrzymią szansę dla tych, którzy tworzą plan, a następnie go realizują. Motywacja to klucz - bez niej nie zaczniesz, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich, którzy pragną dokonać zmiany w swoim życiu na event „Live Life Now Challenge”, gdzie wystąpi pięciu najlepszych ekspertów, a ich wykłady motywacyjne będą prawdziwą inspiracją do zmian w kluczowych obszarach życia: zawodowych i osobistych. Podejmijcie wyzwanie! - mówi Jakub B. Bączek.

Jednym z ekspertów, który wystąpi na żywo podczas „Live Life Now Challenge” jest Maria Rotkiel - znana i popularna psycholożka, terapeutka oraz trenerka motywacyjna rozwoju osobistego i  zawodowego. Pokaże, jak szczęśliwie funkcjonować w rodzinie podczas pandemii, gdyż dla wielu osób, które w małym mieszkaniu muszą pracować, uczyć się, odrabiać lekcje w ciszy, podczas gdy druga osoba rozmawia przez telefon, życie rodzinne okazuje się trudnym wyzwaniem, a nie przyjemnością. Maria Rotkiel podczas swego live’a poruszy takie zagadnienia, jak dojrzałe porozumienie bez przemocy, zmiana własnych nawyków na lepsze oraz jak stworzyć szczęśliwą rodzinę.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aneta Koszyczek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl