OKI Europe wprowadza nowy pakiet oprogramowania SENDYS Explorer


OKI Europe wprowadza nowy pakiet oprogramowania SENDYS Explorer
2019-07-17
OKI Europe Ltd ogłosiła uruchomienie nowego pakietu oprogramowania SENDYS Explorer. Uniwersalna platforma oprogramowania pomoże użytkownikom drukarek biurowych OKI pracować w bardziej produktywny, wydajny i bezpieczny sposób.

OKI Europe Ltd ogłosiła uruchomienie nowego pakietu oprogramowania SENDYS Explorer. Kompletne oprogramowanie, dostępne wyłącznie dla OKI, pozwala użytkownikom z dowolnej branży i organizacji na pełniejsze wykorzystanie możliwości drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych OKI. Od firm po handel detaliczny, organizacje opieki zdrowotnej i inne przedsiębiorstwa – wszyscy użytkownicy mogą digitalizować i zarządzać dokumentami, zdalnie sterować zadaniami drukowania, poprawiać bezpieczeństwo i zmniejszać ilość odpadów.

Pakiet oprogramowania SENDYS Explorer jest dedykowany drukarkom i urządzeniom wielofunkcyjnym OKI i pomaga organizacjom przejąć kontrolę nad ich flotą dokumentów i urządzeń drukujących. Oprogramowanie jest łatwo dostępne za pośrednictwem komputera stacjonarnego, laptopa lub telefonu komórkowego, a także bezpośrednio z poziomu inteligentnych urządzeń wielofunkcyjnych OKI za pośrednictwem przyjaznego dla użytkownika kolorowego ekranu dotykowego, zapewniając ogromny zakres dodatkowych funkcji, które pomagają zaoszczędzić czas i pieniądze.

Na pełny pakiet nowego oprogramowania OKI składają się: oprogramowanie SENDYS Explorer, SENDYS Explorer Fleet Manager, SENDYS Explorer Premium OCR, SENDYS Explorer Output Manager, SENDYS Explorer Connectors.

 

SENDYS Explorer i SENDYS Fleet Manager są dostępne bezpłatnie dla klientów OKI, podczas gdy dodatki SENDYS Explorer Premium OCR i SENDYS Explorer Output Manager oraz Flex Connector i Flex Connector Plus, klienci mogą nabyć za dodatkową opłatą.

Ogólne cechy SENDYS Explorer

·         OCR (Optical Character Recognition) - optyczne rozpoznawanie zeskanowanych lub przesłanych plików

·         Scan to me/Skanowanie do siebie – skanowanie do własnego folderu (repozytorium dokumentów)

·         Zdalny dostęp i zarządzanie dokumentami

·         Zarządzanie dokumentami prywatnych i publicznych plików

·         Możliwość drukowania za pośrednictwem usług w chmurze poprzez dostęp do plików bezpośrednio z poziomu drukarki, komputera lub smartfona

·         Dostępne bez dodatkowych kosztów dla klientów OKI

 

SENDYS Explorer Fleet Manager jest dostępny za darmo bez żadnych dodatkowych kosztów dla klientów. Pozwala użytkownikom zdalnie przeglądać w czasie rzeczywistym status każdej drukarki i urządzenia wielofunkcyjnego we flocie, oraz zdalnie zarządzać aktualizacjami oprogramowania sprzętowego, także tymi wcześniej zaplanowanymi, aby zminimalizować wpływ na codzienną działalność. Oprócz zarządzania flotą narzędzie to zapewnia łatwiejszą konserwację i większą efektywność kosztową dzięki raportowaniu. Możemy otrzymać np. statystyki użytkowania i alerty urządzeń na spersonalizowanym pulpicie.

Wtyczki

Cloud Connector pozwala użytkownikom wysyłać dokumenty do wielu miejsc docelowych, w tym Dropbox, OneDrive, OneDrive dla Firm, Dysk Google i Microsoft SharePoint.

Flex Connector zapewnia opcje skanowania, przesyłania i udostępniania dokumentów do różnych typów miejsc docelowych w celu szybkiego przechowywania, pobierania i zarządzania dokumentami, zwiększając produktywność personelu i bezpieczeństwo. Dokumenty można skonfigurować tak, aby zawierały pola wejściowe, umożliwia także tworzenie folderów i automatyczne generowanie nazw plików.

Flex Connector Plus posiada wszystkie zalety Flex Connector i dodatkowo opcję Zonal OCR, czyli strefowego wykrywania OCR. Zonal OCR pozwala na wyodrębnianie pól danych z dokumentu w celu wykorzystania ich jako metadanych, które mogą być automatycznie importowane do dowolnej aplikacji innej firmy w celu szybkiego i bezpiecznego pobierania dokumentów. Wyodrębnione dane można sprawdzić na urządzeniach wielofunkcyjnych OKI, zmniejszając ryzyko błędów.

Dodatkowe opcje oprogramowania

SENDYS Explorer Premium OCR zapewnia digitalizację dokumentów w oparciu o najnowocześniejszą technologię OCR zasilaną przez ABBYY®. Dzięki tej technologii komputer może identyfikować litery i słowa w zeskanowanych dokumentach, co umożliwia użytkownikom edytowanie, kopiowanie, analizowanie i wyodrębnianie treści tak, jak w typowym dokumencie tekstowym.

SENDYS Explorer Output Manager umożliwia bezpieczne zarządzanie wydrukiem, zapewniając administratorowi kontrolę nad drukowaniem, kopiowaniem i skanowaniem użytkowników. Zadania drukowania są chronione przez autoryzację użytkownika na urządzeniach OKI przy użyciu poświadczeń sieciowych, numerów PIN lub kart zbliżeniowych. Wydrukowane dokumenty można również pobrać z dowolnego urządzenia, dzięki opcji wydruku podążającego. Funkcja raportowania zarządzania drukiem zapewnia pełny wgląd w koszty drukowania w całej firmie, co pozwala ograniczyć straty i egzekwować polityki drukowania, takie jak na przykład ograniczone drukowanie w kolorze. Dzięki temu w kolorze drukują tylko ci, którzy tego potrzebują, zapewniając pełną widoczność i kontrolę kosztów druku.

 „Z przyjemnością ogłaszamy wprowadzenie na rynek potężnego pakietu oprogramowania SENDYS Explorer, dostępnego wyłącznie dla OKI” – mówi Steve Coombs, Solutions and MPS Product Manager w OKI Europe Ltd. – „Ten wszechstronny pakiet oprogramowania jest kompatybilny ze wszystkimi drukarkami biurowymi OKI i będzie niezwykle przydatny dla naszych klientów końcowych, ponieważ pozwoli im oszczędzić czas i pieniądze. Korzyści są naprawdę daleko idące - od zwiększonej wydajności po większą efektywność i większe bezpieczeństwo. Klienci będą mogli teraz digitalizować, udostępniać i organizować dokumenty, usprawniać przepływ pracy, zwiększać bezpieczeństwo i zmniejszać ilość odpadów. Dzięki ponad 6000 instalacjom, które pomagają już 30 000 użytkownikom z różnych branż w zwiększeniu wydajności i rentowności ich firm, możemy powiedzieć, że SENDYS Explorer posiada udokumentowane sukcesy w budowaniu efektywnego systemu druku w firmie”.

 

Więcej informacji o pakiecie Sendys Explorer na stronie OKI.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Karolina

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl