Okno Reveal Hide – nowa odsłona ukrytego skrzydła


Okno Reveal Hide – nowa odsłona ukrytego skrzydła
2020-11-23
Powiększa się rodzina Reveal – aluminiowych konstrukcji okiennych, bazujących na nowatorskich profilach Decalu. Tym razem do innowacyjnej, designerskiej i ekologicznej oferty OknoPlus dołącza Reveal Hide – okno z ukrytym skrzydłem.

 

 

To produkt idealnie wpisujący się w nowoczesną estetykę minimalistycznej bryły budynku – mówi Jarosław Prywałko z OknoPlus. Skrzydło okna jest całkowicie ukryte za ościeżnicą, dlatego z zewnątrz – mimo że oczywiście można je normalnie otwierać – wygląda jak stałe szklenie w ramie, co nadaje fasadzie bardziej surowy, minimalistyczny wygląd. Reveal Hide to efekt wyjątkowego zestawienia technologii i designu oraz proekologicznego podejścia do projektowania okien.

Okno, które zaskakuje...

Reveal Hide (www.oknoplus.com.pl/okna/reveal-hide) zaskakuje swoją nowatorską konstrukcją, futurystycznym wyglądem, a także najlepszymi parametrami termoizolacyjnymi. Na tym jednak nie koniec. Klienci są również miło zaskoczeni krótszym czasem oczekiwania na realizację zamówienia i atrakcyjną ceną – podobnie jak w przypadku Reveal (www.oknoplus.com.pl/okna/reveal) czy suwanki Reveal Slide (www.oknoplus.com.pl/konstrukcje-przesuwne/reveal-slide). To okna zaprojektowane i wykonane w opatentowanej technologii So Easy, dzięki czemu składają się z o połowę mniejszej liczby elementów, niż wszystkie inne. To przyspiesza i upraszcza proces produkcyjny, podnosi poziom funkcjonalności całej konstrukcji, odpowiada za jej elegancki, minimalistyczny design, a także obniża cenę (w porównaniu z innymi aluminiowymi oknami, z którymi Reveal Hide wygrywa również poziomem energooszczędności).

... komfortem użytkowania

Innowacyjna konstrukcja tego produktu znacznie podnosi wygodę jego użytkowania. Reveal Hide jest oknem łatwym w utrzymaniu. Aluminium nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, a zwykłe mycie okna jest maksymalnie uproszczone między innymi ze względu na zintegrowane z profilem uszczelki oraz okucia z ukrytymi zawiasami. W modelu tym wykorzystano ponadto technologię wklejania szyby, co sprawia, że okno jest jeszcze bezpieczniejsze, a jego statyka pozostaje na najwyższym poziomie. Klejony pakiet szklany jest o wiele bardziej odporny (niż standardowy) na naprężenia i potencjalne uszkodzenia mechaniczne.

... niezwyczajnym wyglądem

Reveal Hide jest jedną z najbardziej designerskich propozycji spośród dostępnych obecnie w ofercie okien. Perfekcyjna jakość wykonania idzie tu w parze z urzekającym minimalizmem. Za niesamowity efekt wizualny odpowiadają smukłe profile, niewidoczne zawiasy, schowane odwodnienia i wreszcie także... ukryte skrzydło. Reveal Hide jest odpowiedzią na rosnący w architekturze trend, w którym okna – z jednej strony są coraz nowocześniejsze, wygodniejsze w obsłudze, mają coraz lepsze właściwości termoizolacyjne, z drugiej natomiast – stają się „coraz mniej widoczne”. Minimum profilu, maksimum szkła i zero „wizualnych zakłóceń” w postaci elementów czysto konstrukcyjnych. Doskonały mechanizm działania okien (tutaj okucia Select) jest dobrze „zaszyty w środku” – tak, by nic nie psuło designu.

... najlepszymi parametrami

Jak cała rodzina Reveal, również jej najmłodszy członek chroni środowisko i oszczędza energię. Reveal Hide jest produktem ekologicznym, doskonałym do domów energooszczędnych i pasywnych, świetnie sprawdzającym się nawet w najbardziej wymagających warunkach klimatycznych. Współczynnik przenikania ciepła jest równy w tym przypadku 0,7 W/m2K. Okno ma najwyższą odporność na obciążenie wiatrem (C5), najwyższy stopień wodoszczelności (E2400) i najlepsze parametry przepuszczalności powietrza. Jeśli do tego dodać jeszcze... nieosiągalne dla innych okien doświetlenie wnętrza (Lt = 77%) i maksymalne w tej konfiguracji (szeroki pakiet trzyszybowy 60 mm) wykorzystanie energii słonecznej dzięki szybie Eclaz (g = 60%), mamy produkt na ten moment idealny. Reveal Hide to realne oszczędności w rachunkach za oświetlenie i ogrzewanie domu.

***

Nowy produkt dostępny jest w trwającej obecnie promocji zimowej „Niekończące się korzyści od OknoPlus”, w której rabaty na okna sięgają nawet 47%. Więcej informacji o Reveal Hide i promocji w salonach firmowych i u autoryzowanych partnerów OknoPlus.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

netafora

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl