OLEJEK PRZECIW ROZSTĘPOM KLORANE ZAPOBIEGANIE I KOREKCJA od 1 trymestru ciąży


OLEJEK PRZECIW ROZSTĘPOM KLORANE ZAPOBIEGANIE I KOREKCJA od 1 trymestru ciąży
2020-02-24
Pierwszy produkt "4w1" na rynku. Odpowiedni od 1 trymestru ciąży i dla kobiet karmiących piersią.

Przyszłe mamy myśląc o pielęgnacji ciała za główny cel stawiają zapobieganie rozstępom, dlatego Laboratoria Klorane opracowały olejek o udowodnionej w badaniach klinicznych skuteczności, który zapobiega pojawianiu się rozstępów, pomaga poprawić te, które już są i łagodzi wszystkie problemy skórne związane z ciążą: suchość, ucisk i swędzenie. Naturalny produkt do pielęgnacji skóry łączący skuteczność, łatwość użycia i bezpieczeństwo. Bez zapominania o zmysłowej atrakcyjności - coś, co jest bliskie sercu Klorane.

Dzięki wielopozycyjnemu sprayowi produkt jest szybko i bardzo łatwo rozprowadzany na i pod brzuchem, na piersiach i udach. Konsystencja jest nie-kleista nie-lepiąca, doskonale się wchłania. Kwiatowa nuta zapachowa zmienia codzienną rutynę w chwile wyjątkowej przyjemności. Dla odżywienia i miękkiej skóry zastosowano bogate w kwasy omega-6 olej z krokosza i olej z wiesiołka. Olej lniany, źródło omega-3, pomaga skorygować nowo powstałe rozstępy. Ich działanie wspiera Witamina E - silny przeciwutleniacz, który chroni komórki. Olejek: odżywia skórę, zapobiega pojawianiu się rozstępów, pomaga korygować nowe rozstępy i łagodzi uczucie. Formuła złożona z najbardziej podstawowych w 98% naturalnych składników, aby przyszłe mamy mogły ją stosować bez żadnych obaw, od samych początków ciąży. Olejek dostępny w aptekach i sklepie internetowym https://www.dermo-cosmeshop.pl

 

 

 

 

  


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konceptPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl