Opera z nową usługą VPN Pro na systemy Windows i Mac


2022-08-19
Opera ogłosiła rozszerzenie swojego portfolio o nową usługę VPN Pro - subskrybowany serwis premium, działający bez konieczności instalowania jakiejkolwiek aplikacji. VPN, działający od marca na Androidzie, staje się teraz dostępny dla komputery stacjonarne z systemami Windows i Mac.

Opera ogłosiła rozszerzenie swojego portfolio o nową usługę VPN Pro - subskrybowany serwis premium, działający bez konieczności instalowania jakiejkolwiek aplikacji. VPN, działający od marca na Androidzie, staje się teraz dostępny dla komputery stacjonarne z systemami Windows i Mac. To sprawia, że Opera stała się jedyną z czołowych przeglądarek z nieograniczoną usługą VPN zarówno dla samej przeglądarki, jak i całego urządzenia, zapewniającą wysoki poziom ochrony danych i potężny poziom bezpieczeństwa online.

VPN Pro może chronić nawet 6 różnych urządzeń w ramach jednej subskrypcji. Dane użytkownika są bezpieczniejsze dzięki technologii szyfrowania nowej generacji, nie ważne z jakiej aplikacji korzysta. Usługa umożliwia dostęp do ponad 3000 prywatnych serwerów sieciowych w ponad 30 wirtualnych lokalizacjach na całym świecie. Opera oferuje specjalny wakacyjny bezpłatny miesiąc z nieograniczonym bezpiecznym połączeniem VPN dla tych, którzy zasubskrybują VPN Pro przed 31 sierpnia, z możliwością anulowania subskrypcji w dowolnym momencie. Opera VPN Pro jest dostępna w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, polskim i brazylijskim portugalskim.

– Usługi VPN stają się istotną częścią przeglądania, niezależnie od urządzenia. Dlatego zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą ofertę, aby użytkownicy mogli jednocześnie korzystać z wielu urządzeń zarówno mobilnych, jak i komputerów stacjonarnych do w ramach jednej subskrypcji. – mówi Krystian Kolondra, EVP PC & Gaming w Opera.

VPN Pro spełnia potrzeby użytkowników, którzy szukają pełnej ochrony. Zapewnia bezpieczeństwo całego urządzenia i chroni do 6 różnych urządzeń z systemem Android i Win lub Mac w ramach jednej subskrypcji. Dane użytkownika pozostają zaszyfrowane za pomocą najlepszych algorytmów nowej generacji. Użytkownicy mogą przesyłać filmy, pobierać pliki i przeglądać sieć w bezpieczny sposób, dzięki szybkiemu połączeniu VPN oraz nieograniczonej przepustowości łącza. Nie ma potrzeby rezygnowania z szybkiego transferu danych, ponieważ VPN Pro zapewnia dostęp do najlepszych serwerów, dzięki czemu połączenie działa szybciej niż kiedykolwiek. Ponadto użytkownicy mogą przejść na specjalny tryb oszczędzania danych. 

VPN Pro może być używany na systemach Windows i Mac, użytkownicy mogą subskrybować VPN Pro bezpośrednio w przeglądarce Opera, wykonując 5 prostych kroków: pobrać najnowszą wersję przeglądarki Opera; zalogować się do konta Opera i wybierać okres subskrypcji; postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi płatności; cieszyć się bezproblemowym i chronionym połączeniem z siecią!

VPN Pro może być używany na Androidzie 6.0 i nowszych wersjach systemu. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, użytkownicy mogą subskrybować Opera na Androida w wersji 69; uaktualnienie do VPN Pro; wybranie rodzaju abonamentu; postępowanie zgodnie z instrukcjami dotyczącymi płatności za pośrednictwem Sklepu Google Play. 

Dzięki Operze VPN Pro obecni użytkownicy Opery mogą łatwo dokonać subskrypcji za pomocą swojego konta Opera, bez konieczności pobierania kolejnej aplikacji lub tworzenia nowego. Opcje cenowe wahają się od 8,99 PLN do 26,99 PLN miesięcznie (w zależności od czasu trwania subskrypcji), co sprawia, że Opera VPN Pro jest jednym z najbardziej konkurencyjnych cenowo rozwiązań na rynku.

Opera skompletowała także specjalny zespół wiodących w branży ekspertów, który będzie stanowił obsługę klientów VPN Pro oraz będzie zawsze do ich dyspozycji. Wsparcie będzie można uzyskać za pośrednictwem Centrum pomocy (Support) lub przez czat i e-mail, które są dostępne tutaj.

VPN Pro jest obecnie dostępna dla użytkowników na większości rynków na całym świecie. Każdy może skorzystać z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego i 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Usługa ma ograniczoną czasowo cenę ofertę promocyjną: 26,99 PLN za miesiąc, 13,49 PLN miesięcznie z subskrypcją 6-miesięczną i 8,99 PLN miesięcznie z 12-miesięczną subskrypcją na ochronę VPN. Aby odkryć wszystkie zalety VPN Pro, wystarczy wejść na dedykowaną stronę. Dla tych, którzy chcą już korzystać w pełnej ochrony VPN Pro, dostępna jest subskrypcja.Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Parol PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl