ORACLE liderem Magic Quadrant for Cloud HCM


ORACLE liderem Magic Quadrant for Cloud HCM
2018-10-16
Oracle zajął pozycję lidera w „magicznym kwadrancie” firmy Gartner za kompletność wizji w zakresie chmurowych pakietów rozwiązań do zarządzania kapitałem ludzkim.
 

Firma Oracle poinformowała, że Gartner już trzeci rok z rzędu uznał ją za lidera rynku chmurowych pakietów rozwiązań do zarządzania kapitałem ludzkim dla średnich i dużych przedsiębiorstw. W raporcie Magic Quadrant for Cloud HCM Suites for Midmarket and Large Enterprises*, w którym firma Gartner ocenia producentów na podstawie kompletności wizji i zdolności do jej realizacji, Oracle został umieszczony w skrajnym, najlepszym punkcie za kompletność wizji w zakresie chmurowych pakietów rozwiązań do zarządzania kapitałem ludzkim (ang. Human Capital Management ― HCM). Bezpłatną kopię raportu można pobrać tutaj.
 
Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/rozwiazania_hr/oracle_liderem_w_raporcie_magic_quadrant_for_cloud_hcm_suites_for_midmarket_and_large_enterprises.html

Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl