Ozon w kosmetyce – o tym warto wiedzieć!


Ozon w kosmetyce –  o tym warto wiedzieć!
2019-06-18
Trójwymiarowa postać tlenu powstająca na skutek wyładowań kosmetycznych to właśnie Ozon. O ile układ oddechowy nie toleruje tego pierwiastka ze względu na jego toksyczność, to skóra jak najbardziej. Dzięki zabiegom, których bazą jest Ozon, można przywrócić twarzy blask, jędrność i mocno odświeżyć.

Szerokie spektrum stosowania

Dzięki cennym właściwościom 03 wykorzystuje się go w dermatologii, kosmetologii i medycynie wewnętrznej. Skąd taka popularność Ozonu w  różnych branżach? Przede wszystkim ze względu na to, że jest on silnym środkiem bakteriobójczym, przeciwwirusowym i przeciwgrzybicznym. Podaje się go pacjentom na różne sposoby, m.in. dożylnie w postaci wlewów, kąpieli i okładów. Dzięki takim zabiegom organizm jest lepiej dotleniony, poprawia się ukrwienie oraz wyrównuje się metabolizm energetyczny.Balsam na skórę

Wiele osób korzysta z kuracji Ozonem w celu poprawienia kondycji skóry. Zabiegi można wykonywać w profesjonalnych zakładach kosmetycznych, jak i samodzielnie w domu. Jednym z urządzeń, za pomocą którego przeprowadzi się skuteczne oczyszczanie i dezynfekcje naskórka jest Derma Wand. Więcej informacji na jego temat można pozyskać m.in. odwiedzając tę stronę: https://importmania.pl/product-pol-714-Darsonval-Pro-derma-wand-pro.html. Jest to bardzo bezpieczny produkt działający na zasadzie oddziaływań prądów Dersonvala. Urządzenie wytwarza spod ich wpływem cząsteczki Ozonu, które działają dobroczynnie na skórę.  W efekcie naskórek lepiej chłonie substancje aktywne aplikowane za pomocą różnych kosmetyków pielęgnacyjnych. Usunięte zostają wszelkie bakterie, a twarz zostaje perfekcyjnie oczyszczona.Dla kogo Derma Wand?

Generalnie dla wszystkich tych, którzy chcą zadbać o swoją cerę i przygotować twarz do aplikacji kolejnych kosmetyków. Szczególnie jednak zabieg na bazie Ozonu wesprze cerę problemową, z trądzikiem czy z innymi mankamentami, ponieważ skóra zostanie bardzo dobrze zdezynfekowana, a jej kondycja ulegnie poprawie.

Oprócz tego, za pomocą urządzenia Derma Wand można zredukować drobne zmarszczki, wyrównać koloryt cery oraz dotlenić ją. W efekcie staje się ona wyraźnie wygładzona i promienna. Dlatego też z dobroczynnych właściwości urządzenia powinny skorzystać osoby mające skórę dojrzałą, na której pojawiły się pierwsze oznaki starzenia.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl