Pakujemy prezenty z Annie Sloan


Pakujemy prezenty z Annie Sloan
2020-12-22
Jest wiele powodów, dla których kochamy Boże Narodzenie. Niektórzy szczególnie cenią świąteczne potrawy, inni - odpoczynek w gronie najbliższych. Jednak emocje związane z oczekiwaniem na prezenty oraz radość jaka towarzyszy obdarowywaniu są udziałem każdego z nas, bez względu na wiek.

Prezenty to świąteczny must have, chociaż każdy ma swoją strategię przygotowania podarków dla najbliższych. Niektórzy rozpoczynają poszukiwania na długo przed Świętami, inni zostawiają wszystko na ostatnią chwilę. Zawsze jednak szukamy czegoś wyjątkowego, co sprawi radość naszym bliskim. Pakując prezenty samodzielnie dodatkowo podkreślimy  osobisty charakter podarunku.

Annie Sloan, artystka oraz ekspertka w dziedzinie kolorów i dekoracji, podpowiada, aby własnoręcznie wykonać także ozdobny papier, w który zapakujemy prezenty, co z pewnością docenią obdarowani. Autorka wielu dekoratorskich projektów i sprawdzonych patentów DIY zdradza pomysł na wykonanie dekoracyjnych nadruków na papierze przy pomocy… stempelków z ziemniaka. Z wykorzystaniem uniwersalnej farby kredowej Chalk Paint™ powstaną naprawdę oryginalne i kolorowe printy. Stemple mogę mieć rozmaite kształty: koła, półokręgi, trójkąty, gwiazdy. Wszystko zależy od naszej fantazji.  Dekoracyjny charakter projektu podkreślą odcienie farby kredowej Chalk Paint™. Do wyboru aż 42 starannie wyselekcjonowane kolory. Prezenty zapakowane w tak ozdobiony papier będą wyjątkowo prezentowały się pod choinką.  Co ważne, do pracy nad dekoracyjnymi nadrukami możemy zaangażować także dzieci, dla których będzie to świetna zabawa i sposób na kreatywne spędzenie czasu. A satysfakcja z udziału w przygotowaniach do Świąt – bezcenna!


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ania@hshpr.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl