Panele laminowane wineo 500 – dębowa podłoga na 25 sposobów


2020-02-19
Elegancja, trwałość i ponadczasowość to trzy określenia, które na stałe przylgnęły do dębowego drewna i wykonanej z niego podłogi. Na liście tej brakuje jednak jeszcze innej, równie wyjątkowej cechy dębu – jego różnorodności.

Dębowe drewno to surowiec, który od stuleci zachwyca wyglądem i trwałością, a przy tym nieustannie zaskakuje swoją różnorodnością. W zależności od odmiany drzewa, sposobu obróbki desek czy też ich wykończenia, może on bowiem całkowicie zmienić swoje oblicze. Zarówno w kontekście barwy i rysunku słojów, jak i struktury powierzchni. Nowa linia paneli laminowanych wineo to ukłon w stronę tego szlachetnego drewna i propozycja dla wszystkich, którzy lubią aranżacyjną klasykę w odświeżonej i bardziej funkcjonalnej formie. W kolekcji wineo 500 znalazło się bowiem 5 najbardziej charakterystycznych dębowych wzorów, a każdy z nich dodatkowo występuje w 5 różnych wariantach kolorystycznych. W efekcie mamy do wyboru aż 25 dekorów, w których znajdują się zarówno panele jasne, wpadające w biele oraz szarości, jak i utrzymane w ciemnych odcieniach brązu, miodu i delikatnego beżu. Dodatkowymi atutami produktów z tej kolekcji są zróżnicowane struktury powierzchni, autentyczna, czterostronna fuga i różne rozmiary desek. Nowe panele wineo dostępne są w trzech formatach – M (1290x195 mm), L (1522x246mm) i XL (1847x246mm), dzięki czemu idealnie można je dopasować do klimatu pomieszczenia.

Nowa kolekcja paneli laminowanych wineo 500 to propozycja przede wszystkim dla tych, którzy w swoich wnętrzach chcą cieszyć się widokiem eleganckiej, naturalnej i jedynej w swoim rodzaju podłogi. Nie należy jednak zapominać, że w przypadku produktów wineo wyjątkowa estetyka zawsze idzie w parze z doskonałymi parametrami technicznymi. Klasa ścieralności AC5, klasa użytkowa 33, a do tego płyta nośna Aqua-Stop o podwyższonej odporności na działanie wilgoci to atuty, które z pewnością przekonają do nowej kolekcji również osoby, które od podłogi wymagają przede wszystkim trwałości, wytrzymałości i funkcjonalności.

Dodatkowe informacje o produktach marki wineo dostępne są na stronie internetowej: https://www.wineo-polska.pl/


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

flypr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl