Perfumy CHOPIN – nowa odsłona strony internetowej marki


Perfumy CHOPIN – nowa odsłona strony internetowej marki
2023-05-25
Strona internetowa Chopinperfumes.com zyskała nowe oblicze. Nowa odsłona strony związana jest z premierą kolekcji perfum dla kobiet marki Chopin, których ambasadorką jest Natalia Kukulska.

Wody perfumowane Chopin Perfumes dla niej i dla niego to olfaktoryczna interpretacja kompozycji Mistrza, z których każda opowiada własną historię i tworzy wiele różnych warstw emocji.

Kolekcja kobiecych Wód perfumowanych Chopin to trio zapachów, które łączy inspiracja muzami Fryderyka Chopina, a konkretnie: Constance, Marie oraz George Sand. Tworząc kompozycje Chopin Women, staraliśmy się przełożyć na nuty zapachowe emocje, które płyną z muzyki wielkiego kompozytora tworzonej w czasie, gdy jego serce i umysł przepełniała miłość. Fantazyjne i współgrające ze sobą akordy układają się w niezwykłą muzykę, która wybrzmiewa do ostatniej nuty.

Nowa strona Chopinperfumes.com pozwala zanurzyć się na kilka chwil w świat niezwykłych zapachów, dzięki nowoczesnemu designowi zgodnemu z światowymi trendami oraz przyjaznej nawigacji. Zapraszamy na Chopinperfumes.com, by lepiej zgłębić magiczny świat zapachów Chopin.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

j.boguslawska@innervalue.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl