Pierwsza edycja Lending Talks Hub odbędzie się 9 listopada 2023 r


2023-05-31
Ludzie świata związanego z consumer finanse spotkają się w SEN EVENTS WARSAW. Organizatorem wydarzenia jest agencja Klang!Media, która specjalizuje się w organizacji wydarzeń dedykowanych biznesowi technologicznemu, fintech oraz e-commerce.

9 listopada br. odbędzie się pierwsza edycja Lending Talks Hub 2023. Spotkanie będzie doskonałą okazją do przyjrzenia się aktualnej sytuacji rynku consumer finance, wymiany doświadczeń i nakreślenia wyzwań jakie czekają branżę. 

Wśród zaproszonych gości, panelistów i prelegentów są przedstawiciele branży z Polski i z zagranicy, eksperci, prawnicy oraz reprezentanci organizacji zrzeszających branżę. To pierwsza w Polsce konferencja organizowana przez praktyków rynku- Rada Programowa to czołowi przedstawiciele biznesu consumer finance w Polsce. Lending Talks Hub 2023 odbędzie się w kultowym miejscu - w SEN EVENTS WARSAW, zlokalizowanym tuż przy Wiśle. 

Lending Talks Hub 2023 organizowany będzie w szczególnym momencie – blisko rok od obowiązywania przepisów tzw. ustawy antylichwiarskiej, która wprowadziła fundamentalne zmiany dla instytucji świadczących usługi pożyczkowe. Konferencja odbędzie również tuż przed kolejnym ważnym momentem dla rynku - zgodnie z regulacją, od początku 2024 roku Komisja Nadzoru Finansowego przejmie nadzór nad firmami świadczącymi poza bankowe finansowanie. 

Niezwykle ważne jest, że przedstawiciele całej branży będą mieli okazję przyjrzeć się sytuacji rynkowej również z perspektywy konkurentów, partnerów i dostawców, wymienić się doświadczeniami i spojrzeć na wyzwania. Formuła spotkania będzie nastawiona mocno na aspekty biznesowe i praktyczne. W szerokich dyskusjach będzie bowiem można poznać perspektywę dosłownie wszystkich uczestników rynku- małych i dużych organizacji oferujących finansowanie konsumentom oraz tych, którzy działają na rynku B2B. Zapoznamy się z optyką challenger banków oraz pośredników z kanału offline i online. Nie obejdzie się bez rozmowy z firmami, które dostarczają dla branży zaawansowaną technologię, finansowanie, kupują portfele oraz windykują- mówi Tymon Zastrzeżyński, przewodniczący Rady Programowej Lending Talks Hub 2023 i współzałożyciel Grupy Loando.

W trakcie całodziennych obrad zaplanowano sześć paneli eksperckich, w ramach których uczestnicy będą dyskutować mn. na temat stanu branży (wg raportowanych do niezależnych instytucji danych) oraz zapoznać się i porównać polskie modele biznesowe, z tymi które funkcjonują na zagranicznych rynkach.

To co wyróżnia Lending Talks Hub 2023 na tle innych tego typu konferencji, to poświęcenie jednego z paneli tematyce consumer finance na świecie, proponowanym produktom, wykorzystywanym technologiom oraz modelom działania branży w innych krajach. Będziemy mieli gości z zagranicy, którzy podzielą się z nami swoimi doświadczeniami, ale również podzielą się opinią na temat atrakcyjności polskiego rynku dla inwestorów z tego rynku. To bardzo cenne, że Lending Talks Hub 2023 skupi się przede wszystkim na dyskusjach, a nie na prezentacjach - podkreśla Magdalena Marciniak - Organizatorka Wydarzenia, Managing Director Klang!Media & Fintek.pl. 

Pierwsza edycja Lending Talks Hub 2023 nie mogłaby się odbyć bez aktywnego udziału ekspertów z branży consumer finance, którzy dziś zasiadają w Radzie Programowej eventu, a podczas listopadowego wydarzenia wejdą w rolę moderatorów dyskusji oraz panelistów.

Lending Talks Hub 2023 odbędzie się w SEN EVENTS WARSAW - przestrzeni znajdującej się na najwyższych kondygnacjach kompleksu położonego 30 m od Wisły. To właśnie na 3. i 4. piętrze przeszklonego budynku toczyć się będą bogate merytorycznie panele dyskusyjne, interesujące prezentacje oraz rozmowy biznesowe. Oryginalna, industrialna przestrzeń będzie również scenerią wieczornej, networkingowej części, która zacznie się o 20.30 w Klubie Sen i trwać będzie do późnych godzin nocnych.

Organizatorem Lending Talks Hub 2023 jest Klang!Media, który specjalizuje się w obsłudze podmiotów z branży  FinTech i startupów. 

Więcej informacji znajduje się na stronie: LendingTalksHub


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Klang! Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl