Pierwszy w Polsce showroom włoskiej marki Zuliani Arredi otwarty w Domotece


Pierwszy w Polsce showroom włoskiej marki Zuliani Arredi otwarty w Domotece
2020-12-16
Do grona najemców Domoteki właśnie dołączyła włoska marka Zuliani Arredi. Jej pierwszy w Polsce showroom, zajmujący powierzchnię 92 mkw., od 5 grudnia zaprasza klientów zainteresowanych zróżnicowanym stylistycznie włoskim wzornictwem.

Rodzinna włoska firma Zuliani Arredi początkowo specjalizowała się w renowacji antyków. Z biegiem czasu jej oferta poszerzyła się o współczesne wzornictwo oraz innowacyjne rozwiązania w tym zakresie, tak aby sprostać oczekiwaniom rynku meblarskiego oraz wymaganiom klientów. Dzięki temu dziś można wyróżnić dwa kierunki stylistyczne w meblach Zuliani Arredi - nowoczesny, a także klasyczny, nawiązujący do stylów historycznych z regionu Wenecji i Florencji. Znajduje to pełne odzwierciedlenie w nowo otwartym showroomie w Domotece. Osoby zainteresowane włoskim wzornictwem mogą je odkrywać w wielu ciekawych aspektach. W showroomie czekają m.in. meble z nowej kolekcji barokowej.

- Zuliani Arredi to rodzinna firma znana we Włoszech. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na meble wysokiej klasy zdecydowaliśmy się rozszerzyć działalność firmy o rynek polski, importując włoskie produkty. Biorąc pod uwagę różnorodność charakterów wnętrz i gustów, staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zaoferować meble w każdym stylu, od współczesnych linearnych trendów do ozdobnych barokowych kształtów. Prezentowane przez nas modele mebli mogą być dowolnie modyfikowane, jak również zaprojektowane na wymiar według potrzeb klienta. W showroomie będzie obecny architekt zajmujący się doradztwem i przygotowujący modele 3D wybranych układów. Ofertę dopełnia szeroki wybór materiałów wykończeniowych, kolorów i rozwiązań technologicznych - mówi Katarzyna Jurek, przedstawicielka marki Zuliani Arredi.

Domoteka jest niezmiennie czołową destynacją dla warszawskich klientów, którzy doceniają design na najwyższym poziomie, świetną jakość i pasję do tworzenia pięknych wnętrz, a nowy showroom Zuliani Arredi stanowi tego najlepsze potwierdzenie.

- Bogactwo oferty wyposażenia wnętrz to wielki atut Domoteki. Dzięki temu klienci o różnych gustach oraz potrzebach mogą znaleźć wymarzone produkty dla domu. Nowa marka w naszym portfolio, jaką jest Zuliani Arredi, doskonale wpisuje się w profil Domoteki m.in. ze względu na stylistyczne zróżnicowanie produktów, a także ciekawe włoskie wzornictwo cenione przez naszych klientów - mówi Agata Brzezińska, Head of CEE w firmie Pradera, właścicielu Domoteki.

Domoteka na bieżąco uzupełnia i rozwija swoją ofertę. Wraz z otwarciem showroomu Zuliani Arredi umacnia swoją pozycję jako ważnego miejsca inspiracji dla poszukiwaczy najlepszego designu dla wnętrz.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Daniel Działa

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl