Piotr Dobrzyński w zespole BPI Real Estate Poland


Piotr Dobrzyński w zespole BPI Real Estate Poland
2021-10-21
Szeregi BPI Real Estate Poland zasilił Piotr Dobrzyński. Doświadczony menedżer obejmie stanowisko Dyrektora Technicznego i będzie odpowiedzilny za pion techniczny belgijskiego dewelopera realizującego inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i w Trójmieście.

Piotr Dobrzyński ma 19 letnie doświadczenie w kierowaniu różnorodnymi projektami i lokalnymi jednostkami biznesowymi w branży budownictwa kubaturowego z ramienia Generalnego Wykonawcy. Teraz przełoży je na wsparcie rozwoju oraz implementacji strategii biznesowej BPI Real Estate Poland związanej z realizacją kolejnych inwestycji w największych miastach w Polsce.

To doświadczony menadżer, który doskonale rozumie branżę budowlaną i rynek nieruchomości. Jest otwarty na nowe wyzwania i koncentruje się na rozwoju ludzi. Dzięki silnym wartościom jest doskonałym przełożonym i współpracownikiem. W BPI Real Estate Poland będzie odpowiadał m.in. za wdrożenie wszelkich kwestii związanych z ochroną środowiska, odpowiedzialnością społeczną i ładem korporacyjnym (ESG) w projektach dewelopera .

- Zgodnie z przyjętą strategią biznesową naszym celem jest realizacja 4 tys. mieszkań w ciągu najbliższych 2 do 5 lat w tych miastach, w których powstały wcześniejsze nasze projekty - Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście. Piotr jest świetnym ekspertem z ogromnym doświadczeniem w zakresie realizacji inwestycji na rynku nieruchomości. Jego umiejętności są dla nas bardzo cenne w kontekście kolejnych inwestycji w Polsce – powiedział Béranger Dumont, Dyrektor Generalny BPI Real Estate Poland.

Przed dołączeniem do BPI Real Estate Poland Piotr Dobrzyński przez ostatnie 6 lat związany był ze Skanska w Polsce. Na stanowiskach Starszego Menadżera Projektu, Dyrektora Wykonawczego oraz Dyrektora Obszaru Warszawa-Mieszkaniowy/Łódź odpowiadał za wdrożenie strategii oraz pozyskiwanie i realizację nowych projektów. Wcześniej przez 13 lat pracował dla STRABAG w Polsce gdzie rozwijał swoją karierę zdobywając bogate doświadczenie zawodowe. Pracę w STRABAG rozpoczął jako Inżynier, następnie Kierownik Budowy i Menadżer Projektu, a zakończył jako Dyrektor Regionu Warszawa odpowiedzialny za obsługę biznesu na Mazowszu oraz nadzór procesów przetargowych i gwarancyjnych.

Ukończył Wydział Budownictwa Lądowego Politechniki Warszawskiej na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji. Odbył dwuletnią akademię dla kierowników projektów STRABAG oraz został nominowany do programu Skanska Top Executive Program. Od 2006 r. posiada wykonawcze uprawnienia budowlane bez ograniczeń. Biegle posługuje się językiem angielskim. Interesuje się żeglarstwem i motocyklami.

O BPI Real Estate Poland

BPI Real Estate Poland jest obecne na polskim rynku od 2009 roku. W tym czasie zrealizowało siedem inwestycji, w ramach których wybudowano i sprzedano łącznie ponad 2 tys. mieszkań. Belgijski deweloper z sukcesem działa w najważniejszych miastach w Polsce: w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Trójmieście. Pierwsza inwestycja firmy - Cztery Oceany - powstała w Gdańsku, kolejne cztery inwestycje - Rezydencja Barska na Ochocie oraz trzy projekty na Woli: Wola Tarasy, Wola Libre i wolaRE powstały w Warszawie. W portfolio BPI Real Estate w Polsce znajdują się również kompleks typu mixed-use Bulwary Książęce we Wrocławiu oraz ekologiczne osiedle Vilda Park w Poznaniu. Wszystkie inwestycje dewelopera wyróżnia atrakcyjna lokalizacja, przemyślana architektura oraz wysoka jakość wykonania. Mottem BPI jest Urban Shapers, zgodnie z którym firma stawia na aktywne kształtowanie nowoczesnych przestrzeni miejskich w poszanowaniu lokalnej architektury i środowiska.

BPI Real Estate należy do belgijskiej grupy kapitałowej CFE powstałej w 1880 r., która notowana jest na giełdzie Euronext w Brukseli. Grupa prowadzi działalność w ramach trzech odrębnych filarów. Pierwszym filarem, za który odpowiada spółka zależna DEME, jest działalność w zakresie robót związanych z pogłębianiem akwenów wodnych, inżynierii środowiskowej oraz inwestycji hydrotechnicznych i infrastrukturalnych. Drugim filarem działalności grupy  jest generalne wykonawstwo w zakresie robót budowlanych, technicznych i tych związanych z infrastrukturą kolejową prowadzonych pod marką CFE w Belgii, Luksemburgu, Polsce i Tunezji. Trzecim filarem zaś, za który odpowiada BPI Real Estate, jest działalność deweloperska obejmująca inwestycje na rynku nieruchomości. 

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl