Platforma Java SE 10 już dostępna


Platforma Java SE 10 już dostępna
2018-04-05
Firma Oracle poinformowała o wprowadzeniu na rynek pakietu Java SE 10 (JDK 10). JDK 10 to gotowa do wdrożenia w systemie produkcyjnym implementacja specyfikacji platformy Java SE 10, jak opisano w standardzie JSR 383 w ramach programu Java Community Process. Java SE 10 to pierwsze wydanie platformy w ramach nowego, sześciomiesięcznego cyklu ogłaszania innowacji wprowadzonego przez Oracle.

Platforma ta udostępnia szereg nowych funkcji, w tym wnioskowanie typów zmiennych lokalnych, równoległy pełny GC (Garbage Collector) w kolektorze G1 (Garbage First) oraz funkcje eksperymentalne, takie jak kompilator JIT oparty na platformie Java.

Pakiet Java SE 10 został opracowany w ścisłej współpracy ze społecznością OpenJDK Community, zróżnicowanym gronem użytkowników, z którym i od ponad 10 lat Oracle współdziała przy implementacji platformy Java SE.

Czytaj całość artykułu: https://magazynit.pl/it-solutions/platforma-java-se-10-juz-dostepna.html


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl