Plisy okienne funkcjonalnym i dekoracyjnym rozwiązaniem dla Twojego domu


Plisy okienne funkcjonalnym i dekoracyjnym rozwiązaniem dla Twojego domu
2018-06-21
Na ubogi wybór osłon okiennych z całą pewnością obecnie nie można narzekać. Dużą popularnością pośród licznych propozycji cieszą się plisy okienne, które tylko na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie delikatnych.

Plisy okienne idealnie nadają się one zarówno do wnętrz klasycznych, jak i tych urządzonych zgodnie z nowoczesnymi trendami. Ponadto sprawdzają się one w przypadku każdego rodzaju okna – niezależnie od tego czy są to okna trójkątne, okrągłe czy trapezowe. Czy plisy okienne są zatem godne uwagi?


Przeczytaj również:

 

Plisy okienne funkcjonalnym i dekoracyjnym rozwiązaniem dla Twojego domu

 

Plisy okienne świetnie sprawdzają się niemalże w każdym wnętrzu, niezależnie od tego, w jakim stylu zostało urządzone dane pomieszczenie, a to ze względu na ich unikalny design. Można za ich pomocą osłonić także rożnego typu przeszklenia. Ponadto osłonić można okno nie tylko od góry i dołu, ale także w dowolnej konfiguracji. Dzięki temu można cieszyć się prywatnością i uchronić się przed wścibskimi spojrzeniami niepożądanych osób. Jeśli mieszkamy w bloku na parterze czy też w domu blisko ulicy/chodnika, to plisy okienne będą strzałem w dziesiątkę. W przypadku okien o niestandardowych wymiarach typu okna trójkątne i okrągłe, można zdecydować się na plisy na wymiar. Wówczas możemy liczyć na idealne dopasowanie ich do danego okna. Jeśli chodzi o design, to mamy szeroki wachlarz wyboru już w samych sklepach stacjonarnych, ale można także kupić plisy online – zwykle mamy wówczas jeszcze większe pole do popisu i można liczyć na atrakcyjniejsze ceny. 

 

Oprócz bogatej gamy kolorystycznej, zaletą plis okiennych jest także łatwość utrzymania ich w czystości. Plusem plis jest również odporność na zabrudzenia. Ciekawą opcją są także plisy podwójne, czyli rozwiązanie poprawiające izolację samego okna i zwiększające poczucie komfortu. Tym oto sposobem można latem uchronić się przed silnym promieniowaniem słonecznym, a zimą przed nadmierną utratą ciepła. Montaż plis jest bardzo łatwy. Można nimi sterować za pomocą uchwytu lub sznurka. Z kolei w przypadku plis przeznaczonych na okna dachowe można wyposażyć się w specjalną przedłużkę.

 

Jeśli poszukujesz plis okiennych to zobacz ofertę sklepu rollcenter.plktóry posiada bogatą ofertę plis okiennych. Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

smartseo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl