Poczuj magię świąt i odbierz w prezencie kartę podarunkową VIVO! Lublin!


Poczuj magię świąt i odbierz w prezencie kartę podarunkową VIVO! Lublin!
2021-12-17
Świąteczny klimat w VIVO! Lublin trwa w najlepsze! Jeszcze więcej atrakcji, specjalne oferty przygotowane przez sklepy, upominki dla najbliższych, dekoracje do domu, ozdoby choinkowe, świąteczne kreacje... A dodatkowo, w dniach 18 i 19 grudnia, VIVO! rozdaje karty podarunkowe za zakupy.

W najbliższą sobotę i niedzielę, 18 i 19 grudnia, VIVO! Lublin przygotowało specjalną akcję, podczas której - za dokonane zakupy - można będzie odebrać karty podarunkowe. Na klientów czeka aż 500 kart - każda na kwotę 50 zł.

Co trzeba zrobić, by otrzymać kartę?

Mechanizm akcji „Karta VIVO! w prezencie” jest bardzo prosty: Wystarczy zrobić zakupy za min. 300 zł (na maksymalnie dwóch paragonach w ciągu danego dnia), okazać dowody zakupu w Punkcie Obsługi Promocji znajdującym się w holu głównym na poziomie 0 - i gotowe! Jedna z 250 kart podarunkowych, przygotowanych na każdy dzień akcji, trafia w ręce odwiedzających. Punkt Obsługi Promocji czynny będzie w godzinach 11.00 – 19.00.  Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły i regulamin akcji dostępne są na www.vivo-lublin.pl


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl