Poczuj się Vital!


2023-02-01
To, jak czujemy się w swoim ciele, zależy od wielu czynników. Ważne są proste rzeczy: odpoczynek, rodzina, przyjaciele, ruch, zbilansowana dieta, czas dla siebie. Piękno, siła, dobre samopoczucie pochodzą z wewnątrz.
Wesprzyj swój organizm od wewnątrz, by czuć się lepiej i żyć pełniej.

„Uwielbiam to, że dzięki Vital Proteins mogę wyglądać i czuć się jak najlepiej - pomimo mojego napiętego harmonogramu" - mówi aktorka Jennifer Aniston, dyrektor kreatywna marki Vital Proteins.
Jennifer Aniston słynie z propagowania zdrowego stylu życia i dbania o dobre samopoczucie. Jest fanem marki Vital Proteins i jej autentycznym użytkownikiem od 2016 roku, kiedy suplementację zalecił jej lekarz. Od tamtej pory kolagen Vital Proteins stał się częścią jej codziennej rutyny.
„Moja rutyna dotycząca kolagenu polega na dodawaniu Vital Proteins Collagen Peptides do mojej porannej filiżanki kawy lub smoothie".

Moc kolagenu

Dlaczego kolagen ma tak istotne znaczenie? Kolagen to najpowszechniej występujące białko w organizmie, stanowi 30 % wszystkich białek. Kolagen buduje strukturę m.in. naszych włosów, skóry czy paznokci.


Niestety, już od 25. roku życia poziom kolagenu w organizmie spada. Gwałtowny spadek następuje po 50. roku życia, a po sześćdziesiątce organizm całkowicie przestaje go syntezować.

Suplementacja kolagenu

Bardzo trafne wydaje się porównanie kolagenu do kleju, który utrzymuje wszystko w naszym organizmie. Weźmy pod uwagę objawy niedoboru kolagenu - utratę elastyczności i jędrności skóry, pojawienie się zmarszczek, nadmierne wypadanie włosów. Niestety, nawet dieta obfitująca w składniki odżywcze nie jest w stanie zapewnić nam wystarczającej ilości aminokwasów potrzebnych do naturalnej produkcji kolagenu. Nasz organizm musi regularnie odnawiać swoje zapasy, aby nadrobić zaległości.

Na szczęście kolagen możemy suplementować. Rekomendujemy przyjmowanie od 10 do 20 gramów tego białka dziennie. Korzyści ze stosowania kolagenu można zauważyć już po ok. 4-8 tygodniach regularnego przyjmowania. Kolagen jest w formie proszku, który możemy wykorzystywać do przygotowywania codziennych posiłków i dodawać do napojów.

Nowość na polskim rynku

Kolagen Vital Proteins będzie dostępny w Polsce już od lutego w dwóch wariantach: Collagen Peptides oraz Marine Collagen. Marka Vital Proteins jest liderem kategorii produktów z kolagenem w USA*. To unikalna mieszanina peptydów kolagenowych, wytworzonych bez użycia środków chemicznych, co potwierdzają badania jakości i bezpieczeństwa wykonywane przez niezależne, zewnętrzne laboratorium, które monitoruje i ocenia wszystkie wytworzone partie naszych produktów, pod kątem obecności pestycydów, hormonów i antybiotyków.
Vital Proteins to kolagen w proszku o neutralnym smaku i zapachu, który łatwo rozpuszcza się zarówno w ciepłych, jak i zimnych posiłkach i napojach.


* SPINS, Total US MULO + NATURAL ENHANCED, okres 52 tygodni (wstecz od 30.10.2022).


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dotPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl