Poczuj smak tradycji w Arkadach Wrocławskich
2013-07-09
Już od 12 lipca Klienci Arkad Wrocławskich ponownie zasmakują w regionalnych przysmakach. Nie zabraknie suto zastawionych stoisk, które ucieszą wielbicieli tradycyjnych rarytasów.
Pachnące, swojskie wędliny, przepyszne chleby, smaczne oscypki, słodkie miody, przyprawy bez konserwantów, chrupiące faworki – to tylko niektóre produkty, których będą mogli spróbować mieszkańcy Wrocławia i okolic. Nie zabraknie również lokalnej sztuki – obrazów, wyrobów z lnu czy słynnej bolesławieckiej ceramiki. Będzie można zakupić także oleje tłoczone na zimno i przeróżne ciasta.
Jarmark Produktów Regionalnych rozpocznie się w piątek, 12 lipca i potrwa do niedzieli, 14 lipca. Przez całe trzy dni Klienci Arkad Wrocławskich, na poziomie „0” będą mogli zakupić regionalne produkty.
To już druga edycja Jarmarku Produktów Regionalnych, która odbywa się w Arkadach Wrocławskich. Poprzednia cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.
Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Wasze komentarze (0):