Podaruj swojej wannie nowe życie


Podaruj swojej wannie nowe życie
2017-04-25
Firma Wanna w Wannie organizuje konkurs internetowy, w którym można wygrać darmową renowację wanny metodą „wanna w wannie”. Konkurs zostanie przeprowadzony za pośrednictwem profilu Facebook’owego firmy i będzie trwał od 24 kwietnia do 31 maja.

Napisz uzasadnienie i wygraj

Do konkursu może przystąpić każdy po ukończeniu 18 roku życia, bądź osoba niepełnoletnia powyżej 13 roku życia za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Na profilu Facebook’owym Wanna w Wannie będzie można nadesłać swoje uzasadnienie, dlaczego to właśnie ta wanna zasługuje na darmową usługę firmy. Forma uzasadnienia jest dowolna - może to być zdjęcie, filmik lub po prostu tekst pisany. Zgłoszenia zostaną przyjęte i ocenione przez jury. Najlepsze z nich zostaną wyłonione i ogłoszone na oficjalnej stronie oraz profilu Facebook’owym Wanna w Wannie. Konkurs przewiduje również mniejsze nagrody pocieszenia, takie jak gadżety przydatne w łazience.

Co to znaczy „wanna w wannie”?

Wanna w wannie jest metodą naprawy starych wanien przez osadzenie nowej wanny akrylowej w starej wannie. Obie wanny są ze sobą sklejone przy pomocy specjalistycznej piany dwuskładnikowej. Nowa wanna-wkład jest zaaplikowana w taki sposób, by stara wanna była całkowicie zakryta i pełniła jedynie funkcję solidnej podstawy. 

Jeżeli jesteście zainteresowani renowacją swojej wanny taką metodą, udział w powyższym konkursie jest idealną możliwością wykonania tego za darmo!

Zgłoszenia można nadsyłać za pośrednictwem profilu Wanna w Wannie na Facebook’u (https://www.facebook.com/Wanna-w-wannie-167546199923342/) do 31 maja br. 

Dodatkowe informacje na temat renowacji wanny metodą „wanna w wannie”: www.wannawwannie.pl.Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRS

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl