Podróże w czasie, zamiana ról i podchody z przestępcami – „Komediowe wieczory” w Warner TV


Podróże w czasie, zamiana ról i podchody z przestępcami – „Komediowe wieczory” w Warner TV
2022-01-05
Komedie z pierwszej dekady nowego milenium mają wyjątkowy urok. Absurdalne gagi osadzone w realiach codziennych sytuacji sprawiają, że widzowie chętnie powracają do filmów z tamtego okresu. W styczniu Warner TV zaprasza na „Komediowe wieczory”: w cyklu znajdzie się wiele tytułów z lat dwutysięcznych

Trudno o bardziej ikoniczną młodą gwiazdę komedii początku XXI wieku niż Lindsay Lohan – aktorka szybko stała się znana z ról młodych dziewczyn, które przechodzą przez życiowe turbulencje. W Warner TV pojawi się w filmie „Całe szczęście”. Na ekranie wtórował jej będzie Chris Pine. Wcielą się w postaci, które są swoim całkowitym przeciwieństwem. Ona ma szczęście do wszystkiego: z nieba spadają jej wymarzone ubrania, każdy chce zrobić dla niej coś miłego. On jest całkowitym pechowcem, a wszystko, czego się dotknie, rozpada się na kawałki. Jeden pocałunek na przypadkowej imprezie sprawi, że zamieniają się sytuacją życiową. Choć ona chce zrobić wszystko, by odzyskać dobrą passę, on nie jest skory do oddania niespodziewanego prezentu, jaki otrzymał od losu.

W „Komediowych wieczorach” wyemitowane zostaną także filmy z komikiem Martinem Lawrencem. W „Agencie XXL” jest on pracownikiem służb specjalnych, który chce schwytać sprawcę. Aby to zrobić, musi zbliżyć się do jego partnerki. Jest na to tylko jeden sposób: przebrać się za matkę przestępcy i poznać wszystkie niezbędne informacje o poszukiwanym. Zaczyna funkcjonować pod przykrywką, w kostiumie starszej kobiety.

W „Czarnym rycerzu” Martin Lawrence wciela się w pracownika historycznego parku rozrywki, który ma beztroskie podejście do życia. Pewnego dnia uderza się w głowę podczas pracy i mdleje – kiedy odzyskuje przytomność, budzi się… w średniowieczu. Jego beztroskie i luzackie podejście do życia sprawia, że szokuje niejednego średniowiecznego mieszkańca miasta.

Warner TV zaprasza także na seanse słodko-gorzkich komediodramatów. Film „Miłość i inne używki” opowiada o parze, która rozpoczyna szczęśliwy związek, choć ona (Anne Hathaway) woli zgłębiać swoją duchowość, a on (Jake Gyllenhaal) jest materialistą i sprzedawcą leków. Kiedy zaczyna zakochiwać się w bohaterce, okazuje się, że Maggie zmaga się z chorobą Parkinsona. Wspólnie odkrywają, czy w tak skrajnej sytuacji poradzą sobie z kontynuowaniem związku.

Stacja zaprasza też na emisję filmu „Król komedii” w reżyserii Martina Scorsese, z Robertem De Niro i Jerrym Lewisem w rolach głównych. Opowiada historię niespełnionego komika, który podąża za swoim idolem i liczy na to, że zdobędzie sławę i uznanie. Z upływem czasu ich relacja staje się coraz bardziej napięta, a intencje niespełnionego błazna są dalekie od koleżeńskich.

W każdy piątek stycznia Warner TV zaprasza na dwie kolejne produkcje z cyklu „Komediowe wieczory”.

Plan emisji:

07.01, godz. 20:10 – „Miłość i inne używki”

07.01, godz. 22:15 – „Empire Records”

14.01, godz. 20:15 – „Zakręcony”

14.01, godz. 22:05 – „Król komedii”

21.01, godz. 20:15 – „Agent XXL”

21.01, godz. 22:10 – „Czarny rycerz”

28.01, godz. 20:15 – „Całe szczęście”

28.01, godz. 22:15 – „Zgadnij kto”

 

O Warner TV

Warner TV to kanał emitujący kinowe blockbustery oraz nagradzane i uznane na całym świecie seriale. Czerpie z bogatej tradycji marki Warner Bros. Warner TV to przestrzeń dla dobrych historii. To tu spotykają się fani nowoczesnych produkcji i kinowych klasyków. W każdym miesiącu widzowie mogą liczyć na angażujące cykle tematyczne i wciągające maratony kinowych hitów. W stałej ramówce emitowane są klasyki jak m. in. „Dirty Dancing”, „Zabójcza broń”, „Matrix” czy „Siedem lat w Tybecie” oraz produkcje serialowe, wśród których znajdują się: „4 Blocks”, „Dr Quinn”, „Strażnik Teksasu” czy „Tropiciele”. Kanał jest nadawany w jakości HD. Marka Warner TV należy do WarnerMedia, które jest częścią AT&T Inc. (NYSE:T). Więcej informacji na stronie warnertv.pl

 

Biuro prasowe

Plac Trzech Krzyży 10/14

00-499 Warszawa

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres:

PR.Turner.Polska@turner.com

 

Kateryna Dmytriieva

Marketing & PR

kateryna.dmytriieva@warnermedia.com 

+48 512 027 201

 

Joanna Więckowska

Project Manager | dotrelations

joanna.wieckowska@dotrelations.pl

+48 690 995 770

 


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dotPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl