Pokaz Kotów Rasowych i kocie targi w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej


Pokaz Kotów Rasowych i kocie targi w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej
2024-02-19
To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników mruczących czworonogów. Pokaz Kotów Rasowych, porady behawioralne, konsultacje weterynaryjne, możliwość skorzystania z felinoterapii i kocie targi – to wszystko czekać będzie w Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej, w dniach 23 i 24 lutego.

„Kot sercem domu” – to hasło przewodnie wydarzenia, które w dniach 23-24 lutego odbędzie się w Alfa centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej. Przez dwa dni w galerii można będzie wziąć udział w szeregu różnych atrakcji, które zostaną przygotowane z myślą o właścicielach oraz wielbicielach małych czworonogów. 

Zarówno w piątek, jak i sobotę, w godzinach 11.00-19.00, w pasażu centrum rozstawią się kocie targi. Wystawcy zaoferują szeroki wachlarz produktów dla kotów, takich jak karmy, artykuły do pielęgnacji, do spania, akcesoria do kotyfikacji czy kocie zabawki. Stoiska znaleźć będzie można w pasażu centrum, na poziomie 0.

Wisienką na torcie dwudniowego wydarzenia będzie Pokaz Kotów Rasowych, który odbędzie się w sobotę. Hodowcy z całej polski zaprezentują prawdziwe okazy kocurów, kotek i kociąt najróżniejszych ras. Wśród nich nie zabraknie wyjątkowych czworonogów, zarówno z imponująco długą sierścią, jak i bez sierści, kotów nadzwyczaj dużych oraz małych rozmiarów, takich o oryginalnym kolorze oczu czy kształcie uszu.

Wydarzenie będzie okazją, by nie tylko podziwiać różnorodność wizualną tych zwierząt, ale także by skorzystać z profesjonalnych porad ekspertów. W programie pokazu przewidziano czas na rozmowy ze specjalistami. Cenne porady na temat pielęgnacji kotów czy ich nawyków, a także charakterystyki poszczególnych ras, można będzie uzyskać od hodowców i behawiorysty. Ponadto odbędą się konsultacje weterynaryjne.

Niezwykle wartościową, przede wszystkim dla zdrowia, atrakcją, będzie możliwość skorzystania z felinoterapii. Spotkanie z „kotem terapeutą” pozwoli poczuć na własnej skórze pozytywne oddziaływanie tych zwierząt na organizm człowieka. Jak udowodniono, felinoterapia ma wpływ m.in. na poprawę nastroju, obniżenie poziomu ciśnienia tętniczego, obniżenie poziomu cholesterolu czy zwiększenie odporności organizmu.

Nie zabraknie również konkursów, w których zwycięzcami będą goście specjalni tego dnia, czyli koty. Zgromadzeni uczestnicy będą mogli głosować na najpiękniejszego kota pokazu.

Pokaz oraz wszystkie atrakcje mu towarzyszące odbędą się w sobotę 24 lutego, w godzinach od 11.00 do 19.00, w lokalu na poziomie +1 galerii. Wstęp jest bezpłatny. Całe wydarzenie dedykowane jest nie tylko właścicielom i pasjonatom kotów, ale także wszystkim, którzy chcieliby spędzić sobotnie popołudnie w interesujący sposób.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl